Изкуствени мигли.От къде?

  • 689
  • 11
  •   1
Отговори
Искам да си купя,но не знам от къде.Зимата си бях взела на фингърс много хубави,но вече никъде не мога да ги намеря.Хелп

# 1
  • Мнения: 259
 Виждала съм да продават в добре заредените магазини за козметика.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Почти във всички козметични магазини ги има Peace.

# 3
  • Мнения: 661
Можеш да си вземеш на Essence. (тази козметика вече се предлага в България)

www.essence-cosmetics.com

ето така изглеждат-

# 4
  • Мнения: 870
В Студентски град в един козметичен магазин видях продуктите на фингърс, ако искаш ще ти обясня по-подробно.

# 5
Aquawoman благодаря ти за предложението,обаче студентски град ми е далечко,в краен случай ако никъде не мога да намеря,ще се допитам до теб  Laughing
violetov charomat,благодаря,че и ти си отговорила.Аз специално за първи път чувам за тази фирма Essence,къде мога да намеря продутките?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
И на графа Има.А голямата аптека.ремедиум ли беше newsm78

# 7
  • Мнения: 295
бих ти препоръчала професионални изкуствени мигли - те са на снопчета и изкарват много по-дълго. носила съм няколко пъти и обикновено ми изкарват около месец. само не трябва да слагаш нещо мазно въху тях. можеш да си ги поставиш в някои салони за красота. иначе можеш да си ги купиш от СтарНейлз  Peace

успех!

# 8
  • Мнения: 661
Aquawoman благодаря ти за предложението,обаче студентски град ми е далечко,в краен случай ако никъде не мога да намеря,ще се допитам до теб  Laughing
violetov charomat,благодаря,че и ти си отговорила.Аз специално за първи път чувам за тази фирма Essence,къде мога да намеря продутките?
има специална тема за тази козметика и там момичетата са споделили къде в София я има.
Ето ти темата, разгледай я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101202.msg1786066#msg1786066
Успех!  newsm10

# 9
  • Мнения: 1 934
Почти във всички козметични магазини ги има Peace.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 653
бих ти препоръчала професионални изкуствени мигли - те са на снопчета и изкарват много по-дълго. носила съм няколко пъти и обикновено ми изкарват около месец. само не трябва да слагаш нещо мазно въху тях. можеш да си ги поставиш в някои салони за красота. иначе можеш да си ги купиш от СтарНейлз  Peace

успех!
Аз съм ползвала същите.Поставяли са ми ги в салона на Катя(не му знам точно името) ,който е на Парчевич до заведението Апартамент.Така можеш да моделираш формата- по-къси  или по дълги по краищата.Слагат се бързо  , а държат дълго.Само не трябва да се къпеш с душа директно в лицето , да спиш по очи, и да не ги мажеш с никакви мазила и спирала(може но рядко-няма как да я свалиш после).И хубавото е , че като почнат да падат падат на снопчета.На края като оредеят съвсем , не е нужно да исзкубваш останалите- просто ги подстригваш на дължината на твоите могли и те си падат незабележимо после.
А много трудничко ми беше да си слагам лещите, като бях с ноктопластика и изкуствени мигли-ауууууу ужас!

# 11
  • Мнения: 302
бих ти препоръчала професионални изкуствени мигли - те са на снопчета и изкарват много по-дълго. носила съм няколко пъти и обикновено ми изкарват около месец. само не трябва да слагаш нещо мазно въху тях. можеш да си ги поставиш в някои салони за красота. иначе можеш да си ги купиш от СтарНейлз  Peace

успех!
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт