Детски колички

  • 697
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте,

Може ли да ми кажете къде в София има магазини за детски колички и изборът да не се свежда до 1-2 броя такива. Има ли въобще в този град магазин, в който човек да влезе и да намери всичко, което е необходимо за отглеждането на бебе. За съжаление, повечето магазини, които съм виждала, са предимно за дрехи.
Все пак предпочитам да видя на място някои от стоките, които се предлагат в danet.bg

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте,

Може ли да ми кажете къде в София има магазини за детски колички и изборът да не се свежда до 1-2 броя такива. Има ли въобще в този град магазин, в който човек да влезе и да намери всичко, което е необходимо за отглеждането на бебе. За съжаление, повечето магазини, които съм виждала, са предимно за дрехи.
Все пак предпочитам да видя на място някои от стоките, които се предлагат в danet.bg
Погледни в подфорума " На пазар" - има доста места. Успех! Peace

# 2
 Виж във форума а иначе магазин щъркел на Стамболийси мисля имит по голям избор. #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Успех

# 3
  • Мнения: 346
В магазин "Пакостник", намиращ се в Овча купел, има всичко за малкото бебче. От там купихме всичко и то наведнъж. Има и избор на колички.

# 4
  • Мнения: 3 457
разгледаи онлаин магазините

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Малечко на Константин Величков.

# 6
  • Мнения: 205
магазин лъвчо,на ст.стамболов 1,пинокио в дружба newsm78

Общи условия

Активация на акаунт