колко често се сменят бибероните на шишетата?

  • 4 030
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте мами,ние вече сме на 2 месеца и 6 дни и искам да попитам на колко време сменяхте бибероните на шишетата с вода или друго ?

# 1
  • Мнения: 1 165
за каучуковите знам, че се сменят всеки месец, а силиконовите държат доста по-дълго.

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз карам със силиконови на Авент. Те са на номера, в зависимост от възрастта. Сменям ги като дойде време за по- голям.

# 3
  • Мнения: 3 334
Силиконови на Авент съм ползвала и съм ги сменяла /в началото/ на 3 месеца,а сега караме по-дълго.За каучуковите и аз знам,че се сменят на 1м.

# 4
  • Мнения: 2 047
   Въобще не съм ги сменяла, всички са силиконови на авент.

# 5
  • Мнения: 505
Силиконови на Авент съм ползвала и съм ги сменяла /в началото/ на 3 месеца,а сега караме по-дълго.За каучуковите и аз знам,че се сменят на 1м.

Тъй тъй. То си пише че се сменят на 3 месеца, но ако изваряваш може и по-дълго

# 6
какво съвпадение днес мислех за това GrinningСетих се,че вече и ние трябва да ги сменяме(позвам на АВЕНТ три позиционни и вече са станали на 3 месеца)изварявам ги не са изхабени по принцип нищо им няма,но аз ще ги сменя! Wink

# 7
  • Мнения: 3 457
аз съм с чико каучукови -досега съм използвала шиш6тата само за чай и вода и на бибероните им няма нищо ,не са побелели-прозрачни са си и не съм ги сменяла .Мисля да ди смена като ги видя че са станали матови-иначе редовно ги стерилизирам в микровълновата Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
здравейте мами,ние вече сме на 2 месеца и 6 дни и искам да попитам на колко време сменяхте бибероните на шишетата с вода или друго ?


Бях със силиконови на Авент - на 6-7 месеца в зависимост от възрастта ги подменях Peace

# 9
  • Мнения: 723
Бях със силиконовите на Др.Браун, сменях ги, когато дойде време за новия размер, и понякога, ако видя, че са се захабили.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвам силиконовите на Авент.Сменям,когато дойде време за по-голям номер.Сега вече сме само с трипозиционния и не съм го сменяла още Peace

# 11
  • Мнения: 240
Ние сме с каучукови на Чико и ги сменям всеки месец. baby_neutral

# 12
  • Мнения: 515
И Йоана беше с шише на Авент - сменях ги по схемата. Бях си взела една рекламна книжка у нас и там имаше табличка.
Когато се усещах, че се задавя (ако е с по-голяма дупка) - отново връщах старият размер.

# 13
  • Мнения: 8 505
Аз карам със силиконови на Авент. Те са на номера, в зависимост от възрастта. Сменям ги като дойде време за по- голям.

И аз правех така.Съответно вече година и 3 месеца е с накрайниците-не мисля да ги сменям,а направо да ги изхвърля,когато се откаже от вечерното мляко.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз не съм сменяла биберони,а направо си харесвам ново шише.

Общи условия

Активация на акаунт