Стомашно-чревно разстройство и кърмене?

  • 5 525
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 149
Може ли да му стане нещо на бебо? Нали разбирате, нямам представа от какво точно се е получило, но ми е лошо на стомаха, имам леко разстройство, подут ми е корема, от което следва втрисане. Но нямам Т. Пекох се вчера на слънце, да не би да съм прекалила?

# 1
  • Мнения: 1 383
Миналото лято, когато бебо беше на 2 месеца изкарах стомашно-чревен вирус с повръщане и разстройство. Не спрях да го кърмя и нищо не му стана. Но не се грижих аз за него, а майка ми, и само ми го носеше за кърмене, ако това има значение.

# 2
  • Мнения: 1 559
Не прекъсвай кърменето - ако действително се касае за вирус, това е начинът да подпомогнеш имунната система на бебчо. Бързо оздравяване! Grinning

# 3
  • Мнения: 6 243
И аз бих те посъветвала същото - не прекъсвай къэрменето, но пий повече течности, за да не се обезводниш ти самата. Прецени дали да не вземеш също така ентерол и някаква добавка от минерални соли - например "Рехидрин".

# 4
  • Мнения: 3 521
Кърми си спокойно, ако е вирус бебето ще е по_добре zащитено, ако суче..а ако е нещо от храната или настинка бърzо ще раzбереш...Да оzдравяваш бърzо Hug.
п.п. Миналото лято докато бременеех с Ентерол се оправих буквално zа часове. Peace

# 5
  • Мнения: 2 149
Обадих се на личната, тя каза Смекта да пия.
Обадих се на педиатърката, тя каза да не го гледам аз бебето, само да го кърмя, да пия Ентерол и Смекта днес.
Надявам се до довечера да ми мине...
А днес трябва на гинеколог да ходя, крайно време е!....

Общи условия

Активация на акаунт