Въпрос до ползвалите гсм Сименс!

  • 2 518
  • 42
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Избирам си модел, не искам да е скъп, че мъжото ме навива за такъв.  Tired

Първоначално смятах да е с капаче, но вече съм сигурна, че искам без.  Laughing

Хареса ми дизайна на този Сименс, но като марка май не са много свястни за гсм-и специално - поне така съм чувала.



Така че чакам отзиви от хора, които са ползвали Сименс, да си кажат мнението.

# 1
  • Мнения: 1 881
Аз съм със Siemens SL 55, първия със слайд /приплъзване/. Противно на очакванията ми, че е нежен телефон, супер здрав излезе. Подложен е на невероятен тормоз от страна на дъщеричката, но вече съм прежалила как изглежда дисплейчето....след вандалско дращене по стената с него Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Чакам още мнения! Айде, по-активно, моля, че ще си остана без нов гсм и вие ще сте виновни!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 492
Аз съм фен на Сименс. Започнах от С25,после С35, С55. Никакви проблеми, добри са телефончетата. Със здраве да си го ползваш Peace

# 4
  • Мнения: 1 432
Сименс-а няма 4упене ,еййй Laughing.Аз само сименси съм имала,здраво не6то са.Купувай Party

# 5
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм фен на Сименс и съм ползвала само тази марка, но избери поне клас С - има ги по 100 лв. Клас А са ужасни и дават доста дефекти. Аз си взех АХ 72 и на 5-тата минута му гръмна дисплея. Смениха ми го в Мтел, но от 4 апарата само един се оказа читав и сега съм на тръни. 100 пъти съжалих, че не взех за същите пари клас С така че не се лъжи от външния вид.

# 6
  • Мнения: 1 492
Аз съм фен на Сименс и съм ползвала само тази марка, но избери поне клас С - има ги по 100 лв. Клас А са ужасни и дават доста дефекти. Аз си взех АХ 72 и на 5-тата минута му гръмна дисплея. Смениха ми го в Мтел, но от 4 апарата само един се оказа читав и сега съм на тръни. 100 пъти съжалих, че не взех за същите пари клас С така че не се лъжи от външния вид.
ПОдкрепям  Peace Избери си между С, S и M

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Уффф, аз такъв тип дизайн харесвам.... с какво да го сменя?!  ooooh!

Прегледала съм и другите марки като Сони Ериксон, Самсунг, дори Моторола и Нокия, но нищо не ми грабна окото.  newsm78

Ще кажете функциите са по-важни, не дизайна, което е така, ама другите моделчета нещо не ме кефят, по-закръглени са...  Tired

# 8
  • Мнения: 275
Сименс е хубава марка - имала съм.

Но ти по дизайна ли си избираш ГСМ??? А функциите, дали издържа батерията и т.н. и т.н.???

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Сименс е хубава марка - имала съм.

Но ти по дизайна ли си избираш ГСМ??? А функциите, дали издържа батерията и т.н. и т.н.???

Разбира се, че гледам и функциите.  Peace

Но и дизайна също гледам да ми харесва.  Wink

# 10
  • Мнения: 7 640
отговор от специалист- цитирам- нищо започващо с А не е хубаво ooooh!

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 897
Аз да се изкажа против Сименс ,имам един М55 - много бавен, ама много - натискаш определен бутон, ами то минава време докато отреагира - това е изнервящото.
Имам и Самсунг 720 - съвсем друго нещо.

# 12
  • Мнения: 2 978
Сименс са хубави..аз съм имала, но много отдавна..

А доколкото четох скоро, май ще се сливат с Нокиа...! Според мен това са две от най- добрите марки телефони Peace

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също съм със Сименс, втора употреба го взех, вече две години си го ползвам, нормално започна да ми прави проблеми напоследък. Баща ми имаше Сименс четири години, не мръдна тоя телефон. Майка ми има Сименс около две години, сестра ми вече една. Никакъв проблем. Баща ми от две години има нов Сименс и все така няма проблеми. Изобщо - Сименс рулз.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Хъх, не че се надявах на единодушие, ама като има полярни мнения и започвам бавно и славно да се отказвам от Сименс.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт