котейнерчета за кърма?

  • 1 067
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
от къде мога да си купя контейнерчета за кърма?а вие в какво я съхранявате?

# 1
  • Мнения: 5 255
от къде мога да си купя контейнерчета за кърма?а вие в какво я съхранявате?

По мое време имаше стерилни пликчета със щипки, но сега се продават от тези
Има ги в повечето магазини, както и online тук, тук, или тук.

# 2
  • Мнения: 3 457
мерси не бях се заглеждала Embarassed

# 3
  • Мнения: 5 140
На Авент. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
И аз съм за Авент!Продават ги навсякъде.В Пакостник,в Штъркел,в Малечко,по аптеки и т.н.И в представителството на Авент,което до нас.

# 5
  • Мнения: 748
добър евтин вариант са стерилни чашки за урина - струват стотинки (25 ст. или нещо такова), има с различна вместимост. продават се в аптеките. но не се намират много често. в квартала знам само една аптека, в която зареждат от 100 ml и то точно защото няколко мами си ги купуват за да си замразяват кърма  Simple Smile иначе обикновено трябва да се поръчат.

# 6
  • Мнения: 386
Като купуваш контейнерчета на Авент, гледай дали ще ти и продадат с капачки.
Аз ползвам такива,удобни са.

# 7
  • Мнения: 3 457
добър евтин вариант са стерилни чашки за урина - струват стотинки (25 ст. или нещо такова), има с различна вместимост. продават се в аптеките. но не се намират много често. в квартала знам само една аптека, в която зареждат от 100 ml и то точно защото няколко мами си ги купуват за да си замразяват кърма  Simple Smile иначе обикновено трябва да се поръчат.
a те имат ли капачета като на авент?

# 8
  • Мнения: 748
a те имат ли капачета като на авент?
имат капачета, едни червени на винт.

# 9
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
добър евтин вариант са стерилни чашки за урина - струват стотинки (25 ст. или нещо такова), има с различна вместимост. продават се в аптеките. но не се намират много често. в квартала знам само една аптека, в която зареждат от 100 ml и то точно защото няколко мами си ги купуват за да си замразяват кърма  Simple Smile иначе обикновено трябва да се поръчат.
подкрепям напълно  Peace че стават иначе Авентските излизат много по-скъпо

# 10
  • София
  • Мнения: 4 146
В кърмаческия се коментираше, че може да се замразява кърма и в бурканчета от детски пюрета. Само да не се пълнят до горе, за да не гръмнат.

# 11
  • Мнения: 6 472
Замръзявах в стерилни контейнерчета за урина с вместимост 100 мл. Излиза ефтино и много удобно. Имах и чашите на Авент, но са големи, не винаги успявах да ги напълня целите, а и да ги напълня после не ми трябва толкова голямо количество кърма. Заемат много място и излизат скъпо. Говорила съм с докторката и тя след като проучи старателно въпроса, каза че контейнерчетата за урина са от безопасен материал, който позволява дори и стерилизация. Авентските чаши не издържат на висока температура и не могат да се стерилизират в микровълнова.

# 12
  • Мнения: 3 457
а тези чашки ,знаете ли кой им е производител,вносител?

# 13
  • Мнения: 8 917
от къде мога да си купя контейнерчета за кърма?а вие в какво я съхранявате?
Съхранявах я в пликчетата на Авент, но дали все още съществуват newsm78

# 14
  • Мнения: 468
Чашите /контейнерите/ на Авент СЕ стерилизират в микровълнова /до 4 пъти според производителя, но съм го правила и по 5-6 пъти/. Ползвам ги и сега за да замразявам готова храна за Вяра.

Общи условия

Активация на акаунт