Болка в гърдите - млечница

  • 825
  • 2
  •   1
Отговори
Моля помогнете  Cry
Втори ден ме мъчи вече тази болка, особено когато бебка сучи. От всичко, което изчетох по спешност по темата стигнах до извода, че най-вероятно ми е предала млечницата (с която вече доста време неуспешно се борим) и на мен.
Някой имал ли е подобен проблем и как се лекувахте?
Моля споделете опита си,че за съжаление положението се влошава а и утре е почивен ден  Sad На всичкото отгоре аз на моята лекарка и никаква вяра и нямям

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 890
Млечницата на Ради я оправих с Нистатин, на една марля и обтривах.
Лекар видял ли е малката, ако не минава нека пак погледне.

Млечницата на мен не беше се предала, сигурна ли си, че гърдите те болят от това, да не правиш мастит... предполагам, ако е предала и на теб по гърдите ти би трябвало да има такива бели образувания както на детето в устичката.

# 2
  • на Север
  • Мнения: 503
Болката при млечница при мен беше на бодежи в различни части на гърдата независимо дали бебето суче или не. По същото време забелязах, че и на усничките й от вътрешната страна има налепи и започнах да мажа с Дактарин Орал гел, мажех устата на бебето след ядене, мажех зърната на гърдите и ходех с тениска без сутиен, защото влажната среда способства за размножаването на гъбите. Потърси си Дактарин Орал гел, и ходи без сутиен, даже може и голичка, като си във вас. При мен мина за 2 дни

Общи условия

Активация на акаунт