Структура и отслабване

  • 1 735
  • 14
  •   1
Отговори
Мили мами,
При мен проблемът е не как да отслабна, а как да отслабна на определени места. В момента след второ раждане съм 55 кг и 1.68см., но въобще не съм слаба. По принцип съм със слаба костна структура.Когато качвам кг трупам винаги по краката и дупето, а като отслабвам лицето ми става ужасно, гърдите съвсем отиват на кино и ребрата и гърбът ми стават кльощави. Т.е пропорцията се запазва и пак не се харесвам.
Ако някоя от вас има същите проблеми нека сподели. Може ли проблемите на структурата на тялото, които са и генетично заложени да се променят с фитнес например. А как се отразява липосукцията когато става въпрос за мин нужда от намеса?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравей, с фитнес и подходяща диета мисля, че всичко ще си дойде на мястото.Липосукцията е много краен вариант.На твое място бих отишла в един хубав фитнес, за да ми направи програмата професионален инструктор. Повече упоритост и успех. Peace

# 2
  • Мнения: 433
Мисля, че проблемът ти може да се реши с упражнения за тези части от тялото ти, които са проблемни, краката и дупето както казваш. Аз също съм със слаба костна структура, но си имам проблемен участък - корема. Като започна да качвам килограми и първо там си проличава. За липосукцията нищо не мога да ти кажа, но лично аз не бих си направила ако нямам крещяща нужда.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз имам този проблем, но на дупето и на корема. На дупето трупам основно на т.нар. любовни дръжчици, а на корема  - на колана. Е няма сваляне! С какво ли не пробвах, то са упражнения, глад, нищо! Само леко подобрение, но нищо повече. Отчайвам се вече...
Може би човек т.р да се примири със структурата си, но не знам как бих се примирила с подобна #Cussing out

# 4
  • Мнения: 2 897
Най-добре е някой инструктор да ти направи специална програма точно за тези части от тялото,така ще постигнеш най-добрия резултат за фигурата си,за съжаление само с диета няма да стане,а и ти сама казваш,че не си харесваш лицето отслабнало и т.н.Липосукцията според мен не е добър вариант.Една моя позната си прави и трябваше много да внимава какво яде,защото страшно бързо се качва наново,след година и половина пак си е същата(може да не важи за всички,но до сега не съм чувала подобен случай)

# 5
  • Мнения: 6 472
Хм, ако не беше ръста, щях да реша че точно мен си описала Tired Винаги съм трупала мазнинки най- вече на бедрата и в по- малка степен на дупето. Първо отслабвавам в горната част на тялото, където и без това нямам нужда. Днес ми приключи борбата с последния килограм останал след раждането и кърменето. Резултата е че циците направо ми минаха вече, а ребрата ми се броят Tired За сметка на това бедрата ми продължават да са леко къдравки #Cussing out #Cussing out #Cussing out Сега почвам програмка за свалянето на излишъците от там. Говорих с една инструкторка, която противно на очакванията, категорично забрани да правя натоварващи упражнения за въпросните красоти. Така само се запечатвали мазнините. Препоръча ми продължителни тренировки за цялото тяло с не особено натоварващо темпо. При мен хубава работа върши мазането с крем и старателното увиване в домакинско фолио за свежо съхранение преди всяка тренировка Mr. Green Така мазнини не се топят, но чрез обилното изпотяване се изхвърлят токсини, които възпрепятстват отрабването по тези места. Може да го правиш дори и като си вършиш домакинската работа. Ве тези жеги изпотяването и без това ти е гарантирано Tired
Според инструкторката не са подходящи упражнения насочени само за външната страна на бедрата, степ и силови упражнения за крака. Наблягай на слабо развитата мускулатура на горната част на тялото, а до като тези мускули се оформят, мазнинките по д-то ще се стапят от усилията.

# 6
  • Мнения: 310
Мисля, че проблемът ти може да се реши с упражнения за тези части от тялото ти, които са проблемни, краката и дупето както казваш. Аз също съм със слаба костна структура, но си имам проблемен участък - корема. Като започна да качвам килограми и първо там си проличава. За липосукцията нищо не мога да ти кажа, но лично аз не бих си направила ако нямам крещяща нужда.

Аз имам същия проблем  #Cussing out Сега се опитвам да го махна с коремни преси и някакви други луди упражнения, ама не знам  Thinking

Мили мами,
При мен проблемът е не как да отслабна, а как да отслабна на определени места. В момента след второ раждане съм 55 кг и 1.68см., но въобще не съм слаба. По принцип съм със слаба костна структура.Когато качвам кг трупам винаги по краката и дупето, а като отслабвам лицето ми става ужасно, гърдите съвсем отиват на кино и ребрата и гърбът ми стават кльощави. Т.е пропорцията се запазва и пак не се харесвам.
Ако някоя от вас има същите проблеми нека сподели. Може ли проблемите на структурата на тялото, които са и генетично заложени да се променят с фитнес например. А как се отразява липосукцията когато става въпрос за мин нужда от намеса?

Пробвай с клякания  Peace


# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен от клякания ми се натоварват основно коленете. На дупето не чувствам никакво натоварване ooooh!

# 8
  • Мнения: 310
На мен от клякания ми се натоварват основно коленете. На дупето не чувствам никакво натоварване ooooh!
На мен от клякания ми се натоварват основно коленете. На дупето не чувствам никакво натоварване ooooh!

на мен най-много ми се натоварва предната част на краката

# 9

Пробвай с клякания  Peace
[/quote]

При мен от клякания бедрата ми стават още по-яки.

# 10
  • Мнения: 723
И на мен бедрата са ми основна проблемна зона - ако качвам кг, само там ми личи. Luluto те е посъветвала чудесно - увивай се с фолио или ползвай нещо като Sauna-клиновете (ако тренираш с тях, има ефект), може да ползваш и стягащи и анцилелулитни кремове.
Успех!  Peace

# 11
  • Мнения: 118
Аз ходя много, но не виждам голяма разлика, когато съм сама (без количката) се качвам пеша по стълбите до 8-я етаж, но мисля че ще трябва да се заема със фитнес newsm78 това с домакинското фолио може да се пробва thumbsup звучи добре.

# 12
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Имам същия проблем.И при мен натрупванията са по бедрата,но и вътрешната част на коленете.Преди две години се бях справила с масажи и лека гимнастика.Сега опитвам отново-плуване,антицелулитен крем и масажи.Имам една книга "Отслабване на определени места".Оттам ми стана ясно,че само фитнес и диета не помагат за проблемните области.Масажи,но
трябва да са продължителни.

# 13
  • Мнения: 1 283
И аз съм със същия проблем! Tired ..само че с 10 килца отгоре,а на същата височина горе-долу! #Cussing out
Качвам само на бедрата и дупето,а сваля ли дори и половин кило и бузите ми хлътват,ще рече човек че излизам от концлагер,пък дупето си стои с цялата си сила и мощ! Twisted Evil

# 14
  • София
  • Мнения: 35 911
С бягане всеки ден Wink, може и с аеробно натоварване /напр. велоергометър, кростренажор/, но ще стане по-бавно.
Упражнения за стягане на задните части и бедрата, като допълнение.

Общи условия

Активация на акаунт