Как се подготвихте за летния сезон?

  • 399
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Момичета,как се подготвихте за лятото?
До миналата година(защото тогава бях бременна и полагах малко по-други грижи) бях много стриктна в това отношение(не че през останалите сезони съм се занемарявала,но лятото ми е особена тръпка Wink):хубав тен,стегната фигура,нов цвят на косата-обикновено по-светъл,някоя друга нова дреха,обувчици....но..като че ли сега нямам толкова време,или съм прекалено изморена за това,не знам...стигнала съм до половината с ''подготовката''..Ама има още време де...(това с подготовката е относително казано,естествено,че и в този си вид мога да се покажа навън Grinning)

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 15:45 от Zorie

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
аз не се подготвям специално за смяната на сезоните. нито ми окапват листата за идващата зима, нито пък се разделям с топлата си пухкава козинка с наближаването на лятото.
тренирам винаги, когато имам време и сили.
на солариум ходя, когато имам време и пари.
смяната на прическите при мен идва спонтанно и обикновено промените са драстични.
дрехи и обувки купувам само когато наистина имам нужда от нещо ново - мразя да трупам неща в гардероба.
не мога да преценя дали съм тотално неподготвена за всеки нов сезон или пък съм перманентно готова...
ама ти щом си само наполовина подготвена, побързай - то лятото започна онзи ден.

Общи условия

Активация на акаунт