Милосърдие или...

  • 651
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Често пъти ми се случва, а предполагам и на много от вас, да минават различни хора през офиси и работни работни места с молба за помощ. Едни с физически, други с психически проблеми и т.н. Съчувствам им и проявявам състрадание, но на колко от тях найстина мога да повярвям. Доказателство ли е една папка с ксерокопирани епикризи и документи за самоличност? Не се нуждая от доказателства за да окажа помощ, но напоследък се навъдиха много шарлатани, такива които спекулират с това и пречат да различим истински нуждаещите се хора от тях. А все пак нямам финансовата възможност да помогна на всички...

# 1
  • Мнения: 2 040
Наскоро имаше такава тема и повечето май се оказа, че НЕДАВАМЕ И НЕВЯРВАМЕ на такива ...  Peace

# 2
Да, и мен все това ме спира - толкова измамници има вече. Човек работи цял месец, а те изкарват толкова пари за няколко дни без да правят нищо. Много жалко за тези, които наистина имат нужда, а няма кой да им помогне!  

# 3
  • Мнения: 431
Не вярвам и не давам на такива. Участвам само в национални официални кампании, при въможност бих участвала и в нещо, което се организира от мамите тук. Не желая да хрантутя измамници. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 22 867
След като на една сватба някакъв предложи да си купим запалки, като ни даде листчета да прочетем, че бил глухоням, и аз почти бях готова да я платя, но съседът ми върна запалката и онзи глухонемия го напсува.  #Crazy Е, как да им вярваш??? newsm78

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не давам, не оби4ам да ми форсират милосърдието, изобщо да ме насилват за каквото и да е било мое действие!

Общи условия

Активация на акаунт