SOS - що е стъклопакет?

  • 1 200
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте! Предстои ми слагане на дограма. Имам 6 различни оферти. Изпаднала съм в паника. Може ли някои да ми каже различно ли е К-стъклото от Стоп-сол стъклото /и каква / и има ли смисъл от Сънерджи стъкло?????

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Виж тук: http://www.glaverbel.com/glass/EN/index.html  На нас ни предложиха Energy N стъкло и такова поръчахме ама кое е по-добро незнам Thinking В понеделник ще ни монтират дограмата и ще ги разпитам по-подробно (то след дъжд качулка ама поне за инфо)

# 2
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Попадна точно на когото трябва!
Работя във фирма за дограма!
Стъклопакет - това са 2 стъкла от по 4 мм. всяко, раздалечени от дистанционер едно от друго, херметически затворени - т.е. - не може да ги отвориш и раздалечиш едно от друго както старата дограма.
К - стъклото - добре е да го има!Неговата функция е да задържа топлината вътре в помещението и за зимата е много подходящо!
Стопсол - това е най - обикновенно стъкло чиито ефект е единствено да не се вижда отвън - вътре.Как да кажа - тип - огледално.Стопсола може да бъде в различни цветове - син, зелен, кафяв и т.н. според личният ти вкус!
Аз препоръчвам К - стъкло!
В къщи сме с ПВЦ дограма - Кьомерлинг с К - стъкло.Много съм доволна!
Успех в избора!

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Много добре е казала Kaleia, К- стъкло е добро, може и РЕХАУ.

Общи условия

Активация на акаунт