съвет за детска стая

  • 2 773
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
искаме да купим цялостно детско обзавеждане, макар че детето е малко. ще сглобим само каквото е нужно, другото - като порасне. вижда ми се по-смислено, отколкото да купуваме сега гардероб, после скрин и да се чудя как да ги връзвам цветово.

можете ли да ми дадете идеи от къде(освен мебели арон, където бях днес). търся нещо на прилична цена.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Айко, Нов дом или Нова идея (май така беше - прилагат брошурки в Наш дом)

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Ние взехме от Лабиринт-а в Люлин на изплащане.Доволно съм много!

# 3
  • Мнения: 600
а какво е лабиринт-а?

# 4
  • Мнения: 46 436

Адрес:
ж.к. Люлин 10, бул. Добринова скала 25, до спирката на метрото.



# 5
  • Мнения: 212
искаме да купим цялостно детско обзавеждане, макар че детето е малко. ще сглобим само каквото е нужно, другото - като порасне. вижда ми се по-смислено, отколкото да купуваме сега гардероб, после скрин и да се чудя как да ги връзвам цветово.

можете ли да ми дадете идеи от къде(освен мебели арон, където бях днес). търся нещо на прилична цена.
   Писах някъде другаде за Комо-немско производство и качество,лесни за сглобяване.Обзавеждането на Александра включва следното-легло 90-200,матрак+подматрачна рамка,гардероб-двукрилен,бюро-с подвижна поставка за клавиатура,надстройка на бюрото и леглото,скрин-всичко е ламинат.Цената беше около 1200 лв.

# 6
# 7
  • Мнения: 600
мерси, никол. използвам възможността да кажа, че дъщеря ти е страшна чаровница. като качиш нова снимка, все викам мъжът да я види.

# 8
  • Мнения: 705
Прегледа ли форума купува/продава? Виждала съм понякога да изпадат добри оферти за обзавеждане Simple Smile

# 9
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
В COMO мебелите са полски. В МЕБЕЛИ АРОН също. Аз работя в Арон и ще ви издам, че от 1. август до 15. септември ще правим промоция на детско обзавеждане. Има много нови неща и са супер сладурски. Мебелите са ПДЧ с ламинат или MDF. Ламинат не означава само по себе си нищо. ПДЧ също се ламинира. Това придава здравiна на повърхността. Питайте с какво фолио са мебелите - хартиено или ламинат. Най-здрави са MDF.

# 10
  • Мнения: 212
В COMO мебелите са полски. В МЕБЕЛИ АРОН също. Аз работя в Арон и ще ви издам, че от 1. август до 15. септември ще правим промоция на детско обзавеждане. Има много нови неща и са супер сладурски. Мебелите са ПДЧ с ламинат или MDF. Ламинат не означава само по себе си нищо. ПДЧ също се ламинира. Това придава здравiна на повърхността. Питайте с какво фолио са мебелите - хартиено или ламинат. Най-здрави са MDF.
   Само уточнение-част от модулите се правят в Унгария,не Полша.Детската е немска-мога да те свържа с управителката,която ни е близка.Не вярвам да лъже!А матракът и рамката са унгарски,т.е. произведени там.Иначе компанията е немска.
Благодаря за коментара относно материалите!Не съм специалист,но съм имала възможност да сравня и за съжаление Арон са в по-неизгодна позиция,поне за мен.Но пък имат свежи идеи за детско обзавеждане.

# 11
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Може и да съм пристрастна, но малко неща в COMO ми харесват- говоря за цени. Същите могат да се намерят на много по-добри цени. А магазинът им е хубав. Не може да се отрече. Точно това е тайната на успешните продажби - хубава обстановка, която да те накара да поискаш и у вас да е така. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 575
Аз пък съм влюбена ето в тези тук:
http://www.carlodanielli.com/products.php?category=3

# 13
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Много са хубави небелите на Карло Даниели, но в АЙКО но казаха че били китайско производство. Знаете ли нещо за качеството им? Има доста метални елементи /плоскости в тях/.

# 14
  • Мнения: 3 575
Точно в Айко твърдят, че са италиански. Thinking
Не, че им вярвам де, все ми е тая какво производство са, стига да са качествени.

Поне така като ги гледам като изпълнение, механизми нямам забележки, дори ми се виждат по-качествени от другите детски мебели които са изложени там.
Но мойто мнение е пристрастно, т.к страшно ги харесвам и съм решила оттам да поръчвам, та може и да не забелязвам недостатъците им /ако имат Wink /

Общи условия

Активация на акаунт