Защо така?

  • 2 631
  • 26
  •   1
Отговори
Какво им става на тия мъже, ето сега една моя много добра приятелка има огромен проблем със съпруга си , изведнъж пича е решил , че не може така и ще се разделят, обзела го е любовната треска и просто така ще си зареже семейството , а тя е много ужасена и нещастна , помагайте, какво да прави жената , може и мъже да дават съвети . Cry

# 1
  • Мнения: 1 629
Ми какво може да направи, като е решил да си тръгва, не може да го върже. Да се взима в ръце приятелката ти, да потърси подкрепа в приятели и роднини и да се запаси с търпение. Успех и кураж и желая!

# 2
Да, не може, но това постъпка на зрял мъж ли е , който допреди 3  месеца пазеше и държеше на семейството си.И какво значи да се вземе в ръце, нормално е да се чувства така ,особено след като господина почна да я унижава все повече и повече, все едно тя е врагът!
Ценят ли мъжете това което им "подарява" Господ изобщо и защо все държат да покажат всъщност какви са неблагодарници. #Cussing out

# 3
  • Мнения: 8 917
Какво им става на тия мъже, ето сега една моя много добра приятелка има огромен проблем със съпруга си , изведнъж пича е решил , че не може така и ще се разделят, обзела го е любовната треска и просто така ще си зареже семейството , а тя е много ужасена и нещастна , помагайте, какво да прави жената , може и мъже да дават съвети . Cry
Майка ми казва в такива случаи - "На луд кон - дълго въже" - той сам ще се оплете Wink

# 4
  • Мнения: 2 039
За жалост,насила хубост не става  Sad. Като няма любов,какъв е смисълът? Но пък как боли  Sick. Дано стане чудо.

# 5
  • Мнения: 3 715
Аз не разбирам как точно можем да помогнем ние в тази ситуация. Освен да го намерим, да го набием и да му кажем да се върне при жена си. Друг начин не виждам.

# 6
  • Мнения: 22 867
Не знам колко ще го тресе тая "треска", ама може и сам да си се върне. Ако приятелката ти има търпение да го изчака и да го приеме отново.

# 7
  • Мнения: 2 587
Наистина няма как да помогнем-човека щом си е решил ще си отиде,а и това:
..... изведнъж пича е решил , че не може така и ще се разделят, обзела го е любовната треска и просто така ще си зареже семейството....
не го разбирам!Явно има нещо от известно време,така изведнъж не стават тия работи.Ти можеш да помогнеш като бъдеш до приятелката си в този момент за да я подкрепиш и утешиш!
А на "пича" прав му път...

# 8
  • Мнения: 379
подкрепям мнението на jmoto
Тези неща не стават изведнъж, може би преди това той се е стараел да се прикрива или тя просто не е забелязала промяна в поведението му.
В такива моменти можеш само да подкрепиш приятелката си. А той щом си е кретен, по- добре да си ходи на мига running

# 9
  • Мнения: 2 978

Ами ако някой се влюби не виждам как точно ще стане да помогнем на жената да си го върне newsm78

1. Да го чака - ако иска, да му мине евентуално мерака
2. Да го зарязва и да бяга на далече
3. Да ходи да се разправя с него... #Cussing out

Тя да си реши..тя си го познава него..знае колко си го обича..Ние само ще си пишем тука.

# 10
  • Мнения: 3 376
Абе скимнало му!!!!!!!!!! Close #Cussing out
Или да се взима в ръце или да хваща пътя.Аман от такива мъжленца,дето не знаят какво искат.Ще върне някой ден с подвита опашка-мрънкащ,сополив и със сълзи на очи.....

А пък я твоята приятелка да запази и малкото и останало достойнство.Какво значи"унижава я".С човек се държат така както самия той позволи.

# 11
  • Мнения: 2 657
Как така изведнъж решил......4е ще си ходи newsm78Явно има някаква предистория това негово тръгване Rolling Eyes
Съвет незнам какъв да дам Confused
Но като е решил да си ходи-прав му път PeaceНа сила не можеш да задържиш 4овека до себе си Peace

# 12
как бихте анализирали ситуацията -казва на жена си,че не я обича, защото има друга , после казва,че няма друга,после пак че има.Дава на жена си пари като и казва -купи си нещо newsm78,и все за чувства говори, а допреди месеци обичаше жена си #Crazy
На близките и познатите си казва едни неща, на жена си други? newsm78
Нищо вече не се връзва ,как да се разбере какво всъщност става, като се има впредвид ,че той не иска да говори , а когато го прави все едно се върти един и същи диск нон стоп!!! Sick
Не мога точно да разкажа цялото това чудо защото аз съм само наблюдател, но това , което тя ми разказва е доста объркващо..... #Crazy

# 13
  • Мнения: 7 474
Мъж като се влюби става чудо ooooh! Търпение му е майката, ако иска да го върне Peace

# 14
Тя много го обича и казва,че ако не беше любов а само навик и привързване щеше отдавна да е решила дилемата.
Простила му е всичко , чак и се чудя как намира сили да търпи това, това ли е истинската любов!?
От много години са семейство и аз го знам като зрял, сериозен и стабилен мъж и сега едно к****e  го е превърнало в един смешко Sick
Искренно  вярвам ,че ще минат и през това, дали след това ще са по- сплотени незнам,но тя заслужава да е щастлива,ужасно много държи на семейството си и много ми е мъчно да я гледам как страда. Cry
Подкрепа има и от майка си и от свекърва си ,и от всички които знаят за този сериал Embarassed,но само тя знае какво и е отвътре.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт