Варненки, къде ходите на плаж?

  • 6 693
  • 51
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Къде ходите на плаж, момичета?
Ние ходихме около Ривиера, Трифон Зарезан, но откакто пътя го затвориха поради свлачището, се чудим на кое малко плажче да опънем хавлиите. Навсякъде е ужасно пълно с туристи, а аз предпочитам да ходя на някой малък и спокоен плаж, където не се виждат много хора.

# 1
  • Мнения: 1 629
Ходим на Аспаруховския плаж, но съвсем  в края му по посока Галата. Малко хора има, но плажът  не е от най-чистите откъм миди, тръстика и такива работи. За плажовете след Галата съм чувала добри работи, но тази година още не съм посещавала.

# 2
  • Мнения: 5 622

 НИе ходим по-наблизо. Обикновено нямаме много време и затова не го губим в път  Wink

Най-често сме на първата, или втората буна след Почивка (там дето се слиза с кола). Уж е по-закътано и аз мога да се разхвърлям, но вече се оглеждам най-напред, че последния път имаше приятели на мъжа ми. НА него не му пука,обаче, вика"е, нали сме на плажа"  Twisted Evil  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 045
От 8 години ходим на Ной . Тази година мръднахме към Азалия и сигурно няма да повторя  ooooh! То не бе народ не бе чудо и по-тъпо разположени шезлонги не бях виждала  Crazy

# 4
  • Мнения: 218
На Фичоза е много спокойно, малко е далечко,но...

# 5
  • Мнения: 4 187
Днес специално бяхме на *НОЙ* - широка ивица , чадърите на достатъчно разстояние един от друг Peace!

# 6
  • Мнения: 282
На Фичоза е много спокойно, малко е далечко,но...
Peace Подкрепям с две ръце! От както се помня, ходим само там. Преди няколко години посещавахме и бившия плаж на ЦК, но и там се пренасели вече.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Фичоза не е ли фрашкано с народ Rolling Eyes

# 8
  • в стаята
  • Мнения: 469
По често ходим на Слънчев ден или на Ной

# 9
  • Мнения: 282
Фичоза не е ли фрашкано с народ Rolling Eyes
На Фичоза е фрашкан централния плаж. А от него наляво има много хубави и тихи местенца.

# 10
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
На черноморец е
 разкошно,няма много хора водата е кристално чиста,просто е невероятно тампосетете го няма да съжалявате

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Почивка, втора буна, там най често, но тая година май ще ми се размине плажа. Нямам с кого да ходя поне още един месец. Много искам, ама... :'(

# 12
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Е КАК НЯМА С КОГО,НЕ ПОЗНАВАШ ЛИ НЯКОЯ МАМА ОТ ВАРНА?

# 13
  • Мнения: 17 401
На черноморец е
 разкошно,няма много хора водата е кристално чиста,просто е невероятно тампосетете го няма да съжалявате


newsm10

# 14
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е КАК НЯМА С КОГО,НЕ ПОЗНАВАШ ЛИ НЯКОЯ МАМА ОТ ВАРНА?
Не и толкова, че да ходя на плаж с нея, така или иначе. Единствения човек, с когото мога, е приятеля ми, но аз сутрин съм на работа а той следобяд гледа мачове. След две седмици си заминава за около месец и познайте кой няма да види плаж тази година. Кеф на бучки.

Общи условия

Активация на акаунт