Избройте по три...

  • 1 685
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
любими предмета,любими филми,любими песни,любими хора,любими ястия,любими думи или просто всичко любимо Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 371
Може ли по едно Wink
Детето, мъжа ми, аз, близките ми(роднини и приятели), яденето изобщо, морето, България, парите, сладоледа, Марая Кери, колата ми Laughing
П.П. Забравих форума Wink

# 2
  • Мнения: 282
Може и по едно  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 622
Може ли по едно Wink
Детето, мъжа ми, аз, близките ми(роднини и приятели), яденето изобщо, морето, България, парите, сладоледа, Марая Кери, колата ми Laughing
П.П. Забравих форума Wink

Направо по половин....  rotfImao

# 4
  • Мнения: 3 334
Ще ги изброя по реда,който си дала:
слънчевите ми очила,Добре дошли в джунглата,семейството ми,спагети,ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕ Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
любими предмета - колата  Mr. Green

любими филми - "Хубава жена", "Изкуплението Шоушенг" и " Леон"

любими песни -  newsm78 много са просто  и няма да е честно  Grinning

любими хора- децата ми, мъжът ми и близките роднини и приятели

любими ястия - пържени картофки, сирене, плодове

любими думи  - обичам, благодаря и извинявай  Hug

# 6
  • Мнения: 42
 Ставането  рано - тихо,  спокойно, хладно . Мирис на кафе и първата глътка,  хубава лека музика и очакването на новия ден. Шоколад, който оставям да се разстапя в устата ми. Пътуването с кола и блеенето с празна глава по улиците, музиката по ретро радио - морето  и морето и отново морето - ......... и всичко това споделено с двамата мъже на живота ми - без тях всичко това се обезмисля. - май не съм много по темата а newsm78

# 7
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Аз ще изброя трите неща, които (според настроението ми в момента и за които се сещам) ме кефат най-много:

1. Песните на Сезария Евора
2. Ролята, която направи Джони Деп в "Карибски пирати: "Черната парла"
3. Вечер, изглед от нос Галата - пред мене е само морето, потънало в пълен мрак, а тук - там се виждат светлините на закотвените за нощен риболов рибарски лодки

# 8
  • Мнения: 1 243
семейството ми,любимият,когато ми казват "Обичам те"  Heart Eyes ,когато и аз на тях им казвам "Обичам ви"  Heart Eyes , "Усещане за жена", "Новият Дон Жуан", съответно Ал Пачино и Джони Деп, рок-музика, салати,пилешко,натурални сокове, мобилният ми телефон, компютърът, форумът Simple Smile

 Hug

# 9
  • Мнения: 5 647
Любим предмет- колата ми
Любим филм- "Хубава жена"
Любима песен Is this love- Whitesnake
Любими хора- семейството ми
Любимо ястие - в момента таратор и задушени картофи

# 10
  • Мнения: 6 991
любими предмети - книгите,компютъра, леглото
любими филми - Специалист по всичко, Амели Пулен, Обещанието
любими песни - July Morning, Дяволска щерка, For Love
любими хора - тука са доста повече от три, но - мъжа ми, майка ми, баща ми
любими ястия - пица, шоколад, сладолед
любими думи - ромоли, кръв, бебе ( не се шашкайте за кръвта, просто винаги ме е привличала като дума...което пък прозвуча още по-откачено...бе луда съм си, тва е положението Rolling Eyes Crazy Laughing Mr. Green )
други любими неща: - кока-кола, прясно мляко, Пипи Дългото чорапче, братовчедите ми Кристи и Борис, спунени сериали, метъл, дългокоси мъже....

# 11
  • Мнения: 3 371
любими предмета,любими филми,любими песни,любими хора,любими ястия,любими думи или просто всичко любимо Heart Eyes
предмети - книги, легло/може и двете в едно/
филми - дъщерята на мистрал, лейс, зона замфирова
песни - моите топ 5 евъргрийни:
1. Barry & Eileen - If you go
2. Al Martino -  Blue Spanish eyes/ама ако може с хулио иглесиас/
3. Jessica Jay - Casablanca
4. Barbara Straisand - Woman in love
5. Jose Luis Rodrigues - Por Si Volvieras
хора - ооооо, сложно. преди време имах своего рода класификация на любими такива, но вече е сериозно разместена и в процес на ново подреждане.
ястия - ох, много. обичам да ям, но мразя да готвя. все пак ако някой иска да ме спечели - да ми направи кьополу Grinning
думи - обичам те - всички други думи са събрани тук в едно.

# 12
  • Мнения: 4 806
любим предмет - кръстче (подарък от мъжа ми); часовник (подарък от мъжа ми); за трето не се сещам - нямам привързаност към предмети
любими филми - Кит (български); Онзи същият Барон Мюнхгаузен (съветски); няколко марикански от типа "Аполо13"; "Изкуплението Шоушенк"
любими песни - не е песен, а мюзикъл "Фантом в Операта", затова броя за три
любими хора - мъжа ми, дъщеря ми и аз
любими ястия - гъши дроб; сьомга; плодове
любими думи - хармония; синхрон; баланс
други - други - други ... живота като цяло - обхваща абсолютно всичко

# 13
  • Мнения: 277
Това са любими неща, за които в момента се сещам Wink:
Любими предмети: книгите, леглото и портмонето Grinning
Любими филми: "Хубава жена", "Пурпурните реки", "Белите не могат да скачат"
Любими песни: песни от филми, които харесвам - от "Хубава жена", от "Криминале", от "Неприлични танци"
Любими хора: детето ми, мъжът ми и майка ми  Heart Eyes(ако трябва да са само трима)
Любими ястия: всякакви салати, сладолед, крем-карамел
Любими думи: "мама", "обичам", "благодаря"

Други любими неща: да пътувам, да взема вана, да помогна на някой, който се нуждае, да бъбря на кафенце с добър/-ра приятел/ка.
 Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 609
Хи-хи, все едно попълвам лексикон: Laughing

любими предмети -компа Mr. Green
любими филми - newsm78
любими песни -"Нищо неможе да промени моята любов към теб"-Глен Мадейрус- обожавам я
любими хора -дъщеричката ми, мъжът ми, мама
любими ястия -спагети, пържени картофки, много шоколадова торта
любими думи - мама, слънчице
просто всичко любимо - морето, пътуванията, кока-кола

Общи условия

Активация на акаунт