Въпросче за една потребителка?

  • 10 737
  • 232
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 105
Наскоро четох във форума на зачатие и попаднах на тази тема http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4595. Пусната е от mimitarnovo, която беше потребител и тук и се сетих, че скоро не съм попадала на нея. Някой знае ли дали е добре и дали темата й е просто провокаци или истина?

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Не знам нищо за тази потребителка, но взе да ми става чудно и малко странно как няколко вече момичета от Търново се изявяват по доста странен начин в интернет пространството... Аз също съм от В. Търново и ми е малко криво, като попадна на такива случаи. Хем ми е мъчно и хем нотка на недоверие се прокрадва...
Ако е вярно, дано да е успяла да се справи с проблема си и дано не е посегнала на живота си...
Какви съдби човешки има...

Ето от профила й:
Дата на регистрация:  вторник, 24 август 2004, 13:44
Последно Активен:  неделя, 18 юни 2006, 12:27


Поне наскоро е влизала тук... и има лентичка за бременността. Съвзело се е момичето явно.
Радвам се, дано всичко й се нареди добре  Peace

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 11:36 от crossamaia

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, дано Sad

# 3
  • Мнения: 3 569
mimitarnovo
Потребител

Регистриран на: Jan 16, 2005
Мнения: 78

   
МнениеПуснато на: Понеделник 05 Юни , 2006 22:34   
... смятам да прекратя живота си още тази вечер

# 4
  • Мнения: 4 371
Малееей, ужас Shocked

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
По-лесно е да пишеш на Лали и да я питаш какво е станало - темата е ненапразно заключена, мисля.
Лали пише в Проблемно тук.

# 6
  • Мнения: 3 569
В профила й пише, че ай си кю-то и в вкл. ->

# 7
  • Мнения: 2 100
Предпалагам Лали ще ти отговори щом я познава отдавана

# 8
  • Мнения: 2 292
имаше една потребителка с такъв ник в проблемното на дир.бг . още преди 2 години правеше опити за забременяване и сума изследвания и всичките му ходения по лекари (поне така пишеше и доста активно участваше ...) . ако е същата и се е мъчила мин.  2 години и сега това ... ми се струва голям ужас.
дано всичко е наред и да има възможност да се радва на бебето си

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пере, следствието не търси ли кадри, да кандидатстваш? Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
Писах на Лали!

# 11
  • Мнения: 42
Мислите ли, че някой може да е толкова перверзен и да си прави майтап с такива страшни думи. То е без коментар  ако и със собствената си съдба се надиграваш ? Когато си анонимен се предполага че ще се отпуснеш и ще си кажеш точно това което мислиш, а не да привличаш интереса по този меко казано newsm78 "странен" начин.

# 12
  • Мнения: 3 569
Пере, следствието не търси ли кадри, да кандидатстваш? Mr. Green

Мани, не е смешно ...

# 13
  • Мнения: 2 249
да не се окаже поредната "NANA" newsm78

# 14
  • Мнения: 4 371
да не се окаже поредната "NANA" newsm78
И аз това си помислих Confused

Общи условия

Активация на акаунт