търся майка с дете за съвместна почивка на море ...

  • 6 239
  • 43
  •   1
Отговори
Здравейте,
искам да заведа момчето си на море след 15 юли или след 15 август, но не знам как ще се оправя в ситуации, когато ще се наложи да го оставя само. Реших да попитам, дали няма майка, която също да иска да отиде с детето си на море, но не се решава да отиде сама. Бихме могли да се комбинираме да живеем на едно място(не казвам в една стая) - в почивна станция, бунгало, квартира или др., и когато се налага на единия да отскочи до някъде, другият да се грижи за двете деца. Момчето ми е на 6 и половина години, и бих искал другото дете да е на приблизително същата възраст, по възможност момче (за да си играят и да се разбират по-добре Simple Smile), но може и да е момиче.
Не съм обвързан и се надявам и търсената майка да не е обвързана.  Wink Но най-вече да е разбрана, какъвто смятам, че съм аз. За да прекараме една незабравима за децата (пък и за нас-родителите) почивка.
Ако има заинтересована майка, моля да поства първо тук, а по-късно можем да се уточним за детайлите в някой чат. Признавам, че предпочитанията ми са за място на юг от Созопол, където водата и природата са по-чисти, а цените по-ниски.
До скоро!

# 1
  • Мнения: 521
Здравей!

Това предложение за съвместна почивка бъзик ли е? Щото на такъв прилича.

# 2
  • Мнения: 918
Обява за запознаство!
Може да вземете и някоя баба, да гледа децата, пък вие да изкарате наистина НЕзабравимо Mr. Green

# 3
  • Мнения: 202
Обявата е супер! Ама изискванията-и те! Joy Joy Joy

# 4
Предложението е сериозно. Реших, че може да има майка, която да има подобен проблем. Не виждам лошо в това, да предложиш решение.

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Не знам колко е сериозно предложението, но миналата година мъжът ми се оправи сам на морето с големия син, който беше на 5 тогава и малкия си брат - на 14 години  Sunglasses
Има мъже и мъже Peace

# 6
Добре, бихте ли ми казали тогава, в кой курорт на юг от Созопол има организирана детска забавачница, където да можеш да оставиш на компетентен човек дете за няколко часа под наблюдение?  ooooh!

# 7
  • Мнения: 834
Ауууу, а аз си мислех, че не съм добре. Rolling Eyes Пък то имало други, по- зле и от мен hahaha Joy
Тук не минават тия номера от селски вечеринки, скъпи. Запознанствата са в други сайтове и форуми. Laughing Laughing Laughing Защо не търсиш друг самотен татко за компания, ако не е с цел запознанство  33uu
Като не можеш да се справиш сам с дете на почивка, просто не отиваш. А и що трябва да го оставяш newsm78 някъде, на някой? Води си го с теб, не е малък.

# 8
# 9
  • Мнения: 636
Вие пък как му се нахвърлихте на човека. Simple Smile
Виж сега, едва ли някоя необвързана майка /за обвързана дума да не става/ ще се навие. Първо - ти си непознат и няма майка, която да остави детето си при такъв човек, второ - ясно е, че и тя ще иска да си почине, а ти предлагаш да гледа не само нейното, ами и твоето дете, и трето - ти с две деца ще се справиш ли, ако тя въобще поиска да отиде някъде за няколко часа? И четвърто - това са деца, не предмети, как си представяш да ги събереш ей така и то при условие, че родителите им /вие/ не се познавате? А, и пето..да не повтарям предишните постинги.

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Идеята е супер Mr. Green Харесва ми, но мястото и май не е за тук Wink
Ако си самотен родител, можеш да пробваш в съответния форум.
Приятно изкарване на морето!

# 11
# 12
  • Мнения: 2 103
Направо го разбихте този татко Joy
Прави сте за всичко,което сте изредили, но като идея не е неизпълнимо.... филми не гледате ли?! hahaha
Може и нещо да излезе от това и след време в родители отглеждащи сами децата си да има с двама потребители по-малко  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 537
Направо го разбихте този татко Joy
Прави сте за всичко,което сте изредили, но като идея не е неизпълнимо.... филми не гледате ли?! hahaha
Може и нещо да излезе от това и след време в родители отглеждащи сами децата си да има с двама потребители по-малко  bouquet
Еми може,но той таткото не дава  инфо за себе си-коса,ръст,пуше ли,пие ли. Laughing

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ама сладкодумник излезе този татко  Mr. Green

И защо толкова държиш да има на кого да оставиш детето- човек, забавачница. По- добре не го води това дете с теб, личи си, че е на сила. Предполагам, че всеки, тръгнал с дете на почивка, ще забрави за няколко дни барове, дискотеки, кръчми и т.н. А до магазина можеш да прескочиш и с детето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт