Овлажнителят на Rainbow

  • 18 944
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Представителят на Рейнбоу с когото се свързах ми каза,че цената му е 100 евро.Преди да съм го купила искам да попитам някой използва ли го и изобщо какъв овлажнител бихте препоръчали.А също така не съм наясно йонизатор и овлажнител една и съща функция ли изпълняват?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Представителят на Рейнбоу ли ти каза, че това е овлажнител newsm78 Имам такова нещо, но мисля че е за пречистване на въздуха. Работи на принципа на самата прахосмукачка, но в умален модел. Може и да има леко овлажняващ ефект, но не това му е целта. Иначе колко струва не помня, беше ни подарък.

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ами приятно е това уредче, освежава въздуха и ароматизира. Имаме го това чудо, но и на нас ни е подарък.

# 3
  • Мнения: 2 161
Ох,извинявам се. EmbarassedСутринта като пусках темата едновременно с това говорех по телефона и приготвях багажа за плаж.Та затова и неправилно съм формулирала темата.Точно за уреда за пречистване на въздуха говоря.Сега в момента го предлагат като бонус ,а може и отделно да се купи.Преди години при закупуване на прахосмукачката не го предлагаха.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Да, аквамейта (така се казва) е сравнително нов продукт на Рейнбоу. Не разбрах, като бонус ли ти го предлагат? Ако е така вземай го разбира се  Simple Smile Ако ще го купуваш, не знам....ние нашия много рядко го ползваме  Embarassed, колкото и да е безшумен, бръмчи си и в един момент ми писва и го изключвам и после дъълго не се сещам за него.

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз го заемам в периоди на кашлица, хрема или при съмнение за алергия.
Чисти въздуха, леко овлажнява, ароматизира много бързо и равномерно. Харесва ми. Но има дифурзери /може да бъркам името/ за ароматерапия, дето вършат същото без а чистят! за 100тина лева - правят една бяла пара - силно овлажняване.

# 6
  • Мнения: 2 161
Да, аквамейта (така се казва) е сравнително нов продукт на Рейнбоу. Не разбрах, като бонус ли ти го предлагат? Ако е така вземай го разбира се  Simple Smile Ако ще го купуваш, не знам....ние нашия много рядко го ползваме  Embarassed, колкото и да е безшумен, бръмчи си и в един момент ми писва и го изключвам и после дъълго не се сещам за него.
Като бонус го предлагат на тези,които тепърва ще купуват прахосмукачката.Аз отдавна имам такава.Но мога да си го купя.Струва 100 евро.Просто искам да знам дали е ефикасен или да търся друг уред за пречистване на въздуха.

# 7
  • Мнения: 2 161
Но има дифурзери /може да бъркам името/ за ароматерапия, дето вършат същото без а чистят! за 100тина лева - правят една бяла пара - силно овлажняване.
За ароматизиране използвам едни други машинки от които съм много доволна.Само за пречистване на въздуха ми трябва.

# 8
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Чисти като самата машина, но по-бавно, по-тихо и по-малко място заема.
Но не е като коте - чува се. Все пак е много по-удобно от пране на въздуха с голямата машина и е супер ако нещо вмирише въздуха и ли се е наложило да изметеш/ вдигнал се е прах или да го оставиш да работи в стаята на детео докато спи.

# 9
  • Мнения: 2 161
Чисти като самата машина, но по-бавно, по-тихо и по-малко място заема.
Но не е като коте - чува се. Все пак е много по-удобно от пране на въздуха с голямата машина и е супер ако нещо вмирише въздуха и ли се е наложило да изметеш/ вдигнал се е прах или да го оставиш да работи в стаята на детео докато спи.
Точно това ме интересува. Тенк ю. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 756
Има и овлажнители на въздух на много добри фирми с цени до 80 100 лв, които са също много качествени а и функцията е същата Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 569
На какъв принцип работят овлажнителите? Май изпаряваха вода  newsm78 Това за което говори Chanel, не изпарява вода а въздуха се прекарва през нея и по този начин се пречиства и ароматизира. Е може по малко да се изпарява, но в никакъв случай няма отделяне на много пара.

# 12
  • Мнения: 2 161
На какъв принцип работят овлажнителите? Май изпаряваха вода  newsm78 Това за което говори Chanel, не изпарява вода а въздуха се прекарва през нея и по този начин се пречиства и ароматизира. Е може по малко да се изпарява, но в никакъв случай няма отделяне на много пара.
Ментолка,това,за което говоря работи с вода и вътре се слагат аромати.Видях го в една приятелка.

# 13
  • Мнения: 600
Здравейте, аз работя в Рейнбоу (е работех де, сега съм майчински)
Та за уреда - казва се Rain Mate (не аквамейт - аквамейта е перящото устройство към машината  Simple Smile ) или както си го наричаме ние - Бебето на Рейнбоу  Simple Smile Той е единствения аксесоар на Рейнбоу, който работи самостоятелно от машината. Вярно е че всъщност изпълнява първите три функции на машината Рейнбоу - пречистване, ароматизиране (ако се сложи ароматизатор на маслена основа) и дезинфекциране на въздуха (в случай, че си купите препарат дезинфектант, които фирмата предлага). Ако в уреда поставите вместо вода - охладена отвара от билки - можете да го ползвате и като инхалатор. Наистина бръмчи тихичко, всъщонст доста по-тихо от самата машина. В момента новите машини са с вграден Rain Mate - т.е. бутона за включване на системата в едната посока я включва да работи като прахосмукачка, а в другата - при наличие на чиста вода - работи точно като Rain Mate-а. Уреда е сравнително нов.
Докато работех имаше възможност и да бъде спечелен като подарък, но това зависи от конкретната оферта в момента и при изпълнение на определени условия - примерно ако ваш приятел или познат, чийто адрес сте дали на дилърите на фирмата за организиране на демонстрация на машината приеме такава и закупи машината. Разбира се опцията за покупка на аксесоара е постоянна.
Уреда е чудесен, но все пак всеки сам решава дали да си го купи или не   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Chanel, знам какво е, имам го в къщи. Въпроса ми беше за другите овлажнители, тъй като mama Bobo препоръчва обикновен овлажнител. Дали отделят пара, чистят ли въздуха и изобщо какъв им е принципа на работа???

Dani_na_Sisi, вярно че беше Rain Mate Embarassed май съм спала когато писах по-горния пост.

Chanel, не знам какво да ти препоръчам, аз съм доволна че го имам, въпреки че не го ползвам често Peace

Общи условия

Активация на акаунт