Хапчета за хрема при бременност

  • 849
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте, мами. Настинах май сериозно..боли ме главата..ужасно ме боли гърлото..схванат ми е врата... кажете ми какви хапчета са позволени по време на бременност да пия..Утре ще отида на лекар..но сега искам да мина през аптеката да си взема нещо..може да ми помогне..опасявам се да не вдигна температура Sad..че тогава става лошо Sad( Close

# 1
  • София
  • Мнения: 44 024
парацетамол можеш да пиеш, аз се бях разболяла в 4-тия месец - пих вит С разтворимо, виброцил за хремата, сутрин и вечер 2-3 дни и рапидол - това е детски парацетамол, но може и обикновен Wink бързо да се оправяш...


а парацетамола ми каза доки само при нужда - ако дигна Т но съм пила и когато мн ме е боляла глава един - помага...и мн чай


аспирин в никакъв случай

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Аз пиех само Парацетамол, помагаше ми, а и доктора ми каза, че мога само това да пия, но има ефект.

# 3
  • Мнения: 742
ima edni homeopati4ni hap4eta /ne si spomnqm imeto/- pitai v aptekata -na men mi pomogna

# 4
  • Мнения: 4 621
Бях болна към края на бременността си и ми изписаха осцелококциум, защо е хомеопатично лекарство и не вреди на бебчо.

# 5
  • Мнения: 517
След малко тръгвам на лекар. Ще видим какво ще ми каже лекарката. Днес се чувствма ужасно..отпаднала..нямам сили да стоя права Sad(

# 6
сега имаякакъв вирус с болки в гърлото .и аз съм така от 5 дена-болки в гърлото ушите и главата.Изписаха ми вит с .за смучене проповит.И тъй като са ми големи сливиците и има секрет който се стича отзад геломиртол-който е билки за разводняване на секрета .Правя и гаргара с лайка и сода.Малко бавно минава но се надявам че всичко ще е ок.Леко оздравяване.

# 7
  • Мнения: 8 917
Бих препоръчала осцилокопциум Peace

# 8
  • Мнения: 2 818
Осцилококциум  Peace Хомеопатията е най-подходяща по време на бременност.

Общи условия

Активация на акаунт