Място за празнуване на детски РД във Варна

  • 4 003
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 592
Потърсих подобна тема назад, но намерих една доста остаряла
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42187.0
Затова моля ако някоя мама от Варна може да сподели по-актуална информация  Simple Smile
През август малкия става на 2 години и по това време ще е при родителите ми във Варна. Затова ме интерсува , заведение или детски център, където да организираме празнуването. Предпочитанията са ми да има аниматор и подходящи за възрастта му игри и играчки. По-важно за мен е децата да си прекарат добре, а възрастните могат и по-късно  Wink
Ще съм благодарна на варненските мами за инфото   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 425
Ох, с голям интерес ще следя темата ,че и нас ни чака рожден ден септември ама нямам никаква идея. Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Виждала съм да се правят детски РД във вила Сагона и сега, както направиха вилата на Буров, предполагам, че няма да е зле там! Трябва да се провери обаче.

# 3
  • Мнения: 2 839
Буров не са фенове на детски РД  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 705
на симона рд-то го празнувахме в р-нт димят, беше много подходящо. има голям двор, където децата да бягат и малък детски кът. колкото до аниматор, не сме наемали, защото смятам че нямаше да го оцени. тя все още се страхува от клоуни,  ате са най-безобидните аниматори. ако все пак решиш има една агенция за такива неща - слънчо, тел 610229.
други 2 заведения, където стават добри РД са: <Барби>, намира се зад медицинския университет и <тримата мускетари>, намира се с/у затвора. за мен лично второто е за предпочитане, защото е много по-просторно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Барби е ужасно! Обслужването, детския вътрешен кът, храната.. Всичко!  Sick

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
К-с Максим в Морската. Вярно обслужването е отврат, но това е единственото място за спокойна игра на толкова малки деца на въздух. Има си пясъчник,пързалки, разни зайчета и е много приятно. Редовно надуват балони за РД като ходим, така че правят такива Peace.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Буров не са фенове на детски РД  Rolling Eyes

Възможно е. Макар обстановката /външната/ да позволява и да има люлки с пързалка.

# 8
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
На нас ни предстои рожден ден на 1 Август и също все още умувам дали да не го направим някъде на вън.
Ще следя темата, а междувременно искам да попитам, къде точно срещу затвора е това тримата мускетари, не беше ли на спирката на "Илия димитров" или пресечната на Патриарх Евтими" и "Сливница".
И другия ми въпрос е за Димят, какви забавления има в двора им?

# 9
  • Мнения: 2 839
Обстановката позволява, ама собственика не  Mr. Green
За съжаление ... и аз се точех там да правя детски РД  Rolling Eyes
Оправда се, че кухнята не е подготвена да приготвят сандвичи, ама според мен друга е причината  Grinning

# 10
  • Мнения: 5 500
На нас ни предстои рожден ден на 1 Август и също все още умувам дали да не го направим някъде на вън.
Ще следя темата, а междувременно искам да попитам, къде точно срещу затвора е това тримата мускетари, не беше ли на спирката на "Илия димитров" или пресечната на Патриарх Евтими" и "Сливница".
И другия ми въпрос е за Димят, какви забавления има в двора им?
Цецо пък на 4-ти е рожденик, мисля си за БМ-а до Делфинариума, а клоунадата, защото тази година ще става на 3 и разбира повече мисля да ангажирам www.partyvega.com
Трима мускетари има и срещу затвора, но за мен там е опасно, миналата година бяхме там, но люлките им са опасни има басейнче с костенурки, абе отиваме за по пица, но за ДР не го препоръчвам.
В двора на Димят няма забавления.

# 11
  • София
  • Мнения: 592
на симона рд-то го празнувахме в р-нт димят, беше много подходящо. има голям двор, където децата да бягат и малък детски кът. колкото до аниматор, не сме наемали, защото смятам че нямаше да го оцени. тя все още се страхува от клоуни,  ате са най-безобидните аниматори. ако все пак решиш има една агенция за такива неща - слънчо, тел 610229.
други 2 заведения, където стават добри РД са: <Барби>, намира се зад медицинския университет и <тримата мускетари>, намира се с/у затвора. за мен лично второто е за предпочитане, защото е много по-просторно.
Благодаря за предложенията.
Нашите гости няма да са много, защото нямаме приятелчета във Варна, ще има 5-6 деца най-вероятно
Къде е този ресторант Димят?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Обстановката позволява, ама собственика не  Mr. Green
За съжаление ... и аз се точех там да правя детски РД  Rolling Eyes
Оправда се, че кухнята не е подготвена да приготвят сандвичи, ама според мен друга е причината  Grinning

Мда - снощи видях една такава причина - ячка  Wink Като поостарее заведението и вече не е толкоз модно - може и да стане за деца - "Тате, кога ще ходим на море? - Зимата, тате!"  Wink

# 13
  • Мнения: 705
Трима мускетари има и срещу затвора, но за мен там е опасно, миналата година бяхме там, но люлките им са опасни има басейнче с костенурки, абе отиваме за по пица, но за ДР не го препоръчвам.
В двора на Димят няма забавления.[/color][/b]

ние скооро бяхме в тримата мускетари (с/у затвора, онова на сливница е друго) и люлки нямаше. сега се сещам, че миналата година имаше, но сега ги бяха махнали)

в двора на димят има малък ограден детски кът, който се състои от 1 пързалка и 2 люлки ( ние люлките ги бяхме вързали). на нашия РД бяха сложили масата точно до къта и беше много удобно. освен това беше много спокойно, защото заведението не е известно като детско и нямаше много хора. аз съм доволна.

на максим детският кът е много хубав, но персоналът е под всякъква критика!!! на моя приятелка управителят на заведението отказа да направи РД на детето, защото няма пресонал. дано до ажгуст проблемът се реши, защото заведението е точно за такива неща.

# 14
  • Мнения: 705
Къде е този ресторант Димят?

до спортна зала, на самия булевард, по посока към ВИНС-а.

Общи условия

Активация на акаунт