Отзиви за Вила Камелия в Черноморец?

  • 2 188
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Резервирахме там вече почивка....обаче сега разгледах темата за това къде не ви е харесало и се замислих Rolling Eyes
Та някои има ли преки впечатления от вилата?Интересува ме как е вътре обстановката!Дано е като на снимките.Ако имате впечатления споделете.По телефона собствениците звучаха добре Crazy http://www.kamelia-villa.hit.bg/index.html за туй иде реч...Баси за 3 години ще почиваме само 5 дена и ако е скапано Twisted Evil

# 1
Здравей,
Ние миналата година бяхме там и това което виждаш на снимките е точно така.Вилата е нова и приятна, но плажа на Черноморец е гаден и ние ходихме по къмпингите и на Царският плаж.Ако ти допада Черноморец като курорт, вилата ще ти хареса.Има проблем с паркирането,улицата е доста тясна, но се преживява.Абе с накратко Камелия е добър избор за този курорт.
Пожелавам ти приятно изкарване!!!Надявам се да ти хареса!!!

# 2
Ние миналата година почивахме там през август и много ни хареса, вилата ни я препоръчаха наши приятели, които били там през юли и така. Много ни хареса,  Heart Eyesчисто е и плажът е близо.  LaughingТая година пак ще сме там началото на юли и може и да се засечем Flutter

# 3
  • Мнения: 3 861
Айде и аз да  попитам за Черноморец в тази тема.
Освен вила Камелия, може ли някой да препоръча друго хубаво местенце там???Решили сме там да летуваме тази година, но още не съм резервирала нищо, иска ми се да е спокойно място, да няма някаква кръчма отдолу напр. за да може Калоян да спи нормално, а не да подскача и да се буди постоянно...Гледах оферти на хотел Нептун там, но отдолу има голям ресторант с оркестър и това ме притеснява от гледна точка на шума...

Общи условия

Активация на акаунт