Филчев

  • 2 413
  • 40
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Междувременно Филчев бе открит от репортер на БТА на мобилния му телефон. Посланикът бе помолен за коментар относно т.нар. царска детска болница и забавената две години преписка в прокуратурата по този въпрос. Благоприличието на редакцията на позволява да цинтира дословно думите на Филчев, който не изясни къде се намира и директно напсува колегата от БТА. При следващ опит на журналисти да се свържат с него Филчев вдигнал телефона с "Тук е плод-зеленчук"

Вие мислите ли, че някой може да Ви търси наказателна отговорност за това, че папките са бавени?
­ Ти пак не ме разбра. То и сега се бави в момента. Какво е направено до този момент?
­ Проверка.
­ К’во ще проверяват - к.ра ми Янко, к’во ще проверяват? К’во проверяваше? Добре, направихме проверка. И к’во установихме? Нищо не е направено. К’во направихме? По същество на преписката к’во направихме? Проверка на проверката. После? К’во направихме? То нищо не може да се направи, ти разбираш ли к’во ти говоря? И повече, лайно мръсно, не ми звъни, щото ше ти е.а п..ката майчина!
­ Божеее…
(Интервюто е с незначителни съкращения. Репортерът на БТА уточнява, че не е успял да съобщи на Никола Филчев, че го записва)

 Shocked Shocked Shocked

# 1
  • Мнения: 6 417
Що ли не съм изненадана newsm78

# 2
  • Мнения: 636
това от днес ли е
откъде го взе

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
БТА

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Че то си му е стил на говорене това...
Не е по-брутален от всички други, които ни е*ават с усмивка на уста.

Само малко не ми се връзва с "негово превъзходителство" този стил...доколкото разбрах и на хората в Казакстан не им се връзва...

# 5
  • Мнения: 636
Досега там гледах, ама нищо не можах да открия newsm78 Дай линк

# 6
  • Мнения: 442
мдааа... това снощи по новините на бтв го даваха. т.е. пуснаха записа на мъншния министър и го помолиха за коментар... той пък взе да го усуква нещо.
от известно време подозирам, че филчев има диагноза... и то, може би, не е само една.

# 7
  • Мнения: 495
той отдавна си я има диагнозата, ама старателно я прикриваха
питайте доскорошните му подчинени - шамари им е биел
това е публична тайна
нямам други думи просто

# 8
  • Мнения: 1 462
от известно време подозирам, че филчев има диагноза... и то, може би, не е само една.
Доколкото си спомням има жълта книжка.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 114
Досега там гледах, ама нищо не можах да открия newsm78 Дай линк

В днешния брой на "Нощен труП' е публикувано същото 'интервю'. !

# 10
  • Мнения: 636
Досега там гледах, ама нищо не можах да открия newsm78 Дай линк

В днешния брой на "Нощен труП' е публикувано същото 'интервю'. !
исках да видя името на репортера, щото май го познавам, колеги сме

# 11
  • Мнения: 4 546
или просто наглостта и чувстото за безнаказаност нямат гравици  Close

# 12
  • Мнения: 515
той отдавна си я има диагнозата, ама старателно я прикриваха
питайте доскорошните му подчинени - шамари им е биел
това е публична тайна
нямам други думи просто


 Shocked
И те какво - стоели ли мирно или си ги били един на друг?
Аре стига бе - това не го вярвам да е станало и да не е влязло в новините.

# 13
  • Мнения: X
Ле ле ужас #Crazy.Аз имах толкова различно мнение за Филчев.Направо ми падна в очите.
Спомням си преди 2 години май беше,имаше пак някакъв скандал с него.Ех сега не мога да си спомня за какво беше.Кеворкян го беше поканил като гост в ''Събеседник по желание''.Еми тогава толкова ми стана жал за него ,че няма до къде.Такава жертва се изкара тогава,че аз взех, та се хванах. newsm78
А той си е бил направо за жълта книжка.Ами вече си мисля ,че Пищова с право си иска човека да влезе в политиката.Там си е баш за него.По-голямата част от политическия елит са алчни и нагли ненормалници.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Цитираното от Ерика и тук го има:
http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=85315&cid=1&eid=751

Чудех се преди време дали размахваната от Григоров диагноза на Филчев е истинска и защо като го настъпаха я извади, ама вече нищо не ме учудва. "Всички са маскари" ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт