гаденето , което въобще не е сутрешно

  • 3 914
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516
Момичета,

кажете как се справяте/справяхте  със сутрешното гадене. При мен то не е въобще само сутрешно, а почти целодневно. Още не съм повръщала , но тази тежест в стомаха направо ме побърква и ми пречи да работя нормално.  Кога изчезва и има ли начин да се ограничи поне малко ...

# 1
  • Мнения: 1 489
Изчезва към третия-четвъртия месец.Ако можеш хапвай лимон или по-кисели сокчета (ананас,вишна,портокал,касис).

# 2
  • София
  • Мнения: 2 164
Не съм повръщала по време на бременността, но пък ми се промени вкусът на някои неща.
Дискомфортът, от каквото и да е естествено, преминава обикновено след края на първия триместър.

# 3
  • Мнения: 1 516
Изчезва към третия-четвъртия месец.Ако можеш хапвай лимон или по-кисели сокчета (ананас,вишна,портокал,касис).

И при теб ли беше целодневно ?

# 4
  • Мнения: 2 019
i az  biah taka ni6to ne mi se iade6e kam 5 mes se opravih

# 5
  • Мнения: 1 516
Аз имам апетит, и като че ли като хапна за 5 мин се оправям и после пак се започва. До петия месец ми се струва адски дълго Sad  Confused Confused

# 6
  • Мнения: 2 567
И при мене беше целодневно. Даже вечерно време беше по зле от сутрин. Аз не се оправих докато не ме приеха в болницата. Освен гаденето обаче повръщах каквото и да хапнех, дори и вода да пиех.
При тебе може по леко да мине и да не се налага постъпване в болница. Опитай както те съветват, да хапваш и пийваш нещо по кисело.

# 7
  • Мнения: 4 806
целодневно и вечер ... се облекчавах
мина ми след 3 месец.
е, издържа се.. макар и трудно

# 8
  • Мнения: 858
И при мен гаденето беше непрестанно,а вечер направо непоносимо,Рано сутрин като ставах за работа ми беше най-добре и се надявах на това положение да се задържи,но уви.Гането и повръщането продължиха до почти края на 4 ти месец.Хапвах грейпфрути,портокали,лимони ,но минава временно.През тези месеци не бях много продуктивна в работата си ,само отселявах през деня...Но после минава и идват други дискомфорти няма начин

# 9
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами и аз имах гадене и то почти от самото начало на бремеността ми ... от нищо не се повлиаваше и даже отслабнах няколко килограма защото ми се повдигаше почти непрекъснато и каквото хапнех го връщах ... но спокойно всичко отмина от самосебе си някъде към 3 месец и гледай да видиш какъв глад ме налетя тогава  Grinning всичко преминава и се забравя ... пиех много вода  Grinning

# 10
  • Мнения: 517
и при мен беше целодневно..нищо не ми помагаше да се чувстваш по-добре..към края на 4-ти месец изчезна..но сега отново на моменти ми е лошо..даже повръщам Sad но така е.. лесно майка не се става..не напразно са казали старите хора

# 11
  • София
  • Мнения: 6 148
За мой късмет не съм повръщала повреме на бременноста. В началото ми се гадеше и не само сутрин. Тогава една приятелка ми каза, че ще е така до 16 г.с. Горе долу по това време наистина спря да ми се гади.

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
На мен ми ставаше лошо вечер и повръщах от 2 - ри до средата на 4- ти месец.
Имах чувството че никога няма да спре да ми бъде гадно и лошо, но за щастие около 4 - ти месец се приключи.
Търпение, успех! Flutter

# 13
  • Мнения: 300
И при мен гаденето беше през целия ден. Нищо не ми помагаше. Хем чувствах глад, хем ми се повръщаше само като видя ядене. За радост отмина през 4 месец, но тогава започнаха киселините. Така е отърваваш се от едно неудобство започва друдо.
Лека бременпост. Wink

# 14
  • Мнения: 5 370
Не само гадене, ами и яко повръщане!!!! Sick
Никак не се оправях-ни със солетки, ни с кисело-с нищо.
Да не те плаша, ама съм стигала до 4-5-6 пъти на ден!!!!
добре,че си стоях болничен у дома. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт