УСВОЕН БАЛКОН- Как и колко струва?

  • 1 215
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
  Здравейте, искаме да усвоим балкона към кухнята, но всъщност идея си нямаме как да се направи това- към какви майстори да се обърнем?
  Всяка информация за това и за средствата , които са необходими горе-долу ще ми е полезна.
  Един голям ремонт се заформя у нас и ми се иска и това да стане тази година.
 

# 1
  • Мнения: 1 449
Ами как ... викаш майстори да вземат размер за остъкляването на балкона, да ти дадат съвет къде да е отваряемо, но така че да ти е удобно за миене, после викаш майстор да разбие стената мужду балкона и сегашната кухня. Трябва да се изравнят нивата, добре е да се направи вътрешна изолация под новия прозорец и отгоре, особено ако над вас е обикновен балкон. Слагат ти еднакво покритие - плочки или ламинат на цялата площ. Имай предвид че най-вероятно ще остане греда и колона около стария прозорец - те са носещи и не могат да се избият. Успех!

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ние го усвоихме миналата година преди малката да се роди ... излезе ни някъде към 500 лева това е без дограмата ... балкона не ни е от тези големите ... иззидахме го с итонг,външна изолация,и сложихме плочки ... викнахме първо майстора да види балкона и да обсъдим как да го направи ... след като го иззида избихме вътрешната стена която остана и после сложихме дограмата ... намерете си майстор с препоръки и да работи добре защото иначе е кошмарно ... за цената ще питам точно мъжо че може и без да искам да те метна - не съм плащала аз затова Mr. Green  Laughing

# 3
  • Мнения: 8 917
  Здравейте, искаме да усвоим балкона към кухнята, но всъщност идея си нямаме как да се направи това- към какви майстори да се обърнем?
  Всяка информация за това и за средствата , които са необходими горе-долу ще ми е полезна.
  Един голям ремонт се заформя у нас и ми се иска и това да стане тази година.
 
Правихме го вече - приготви си съм 2 000 +- 500 лв Peace

Общи условия

Активация на акаунт