Втрисат ли се бебетата ви?

  • 1 442
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Ами това е въпроса? Моят започна много често да се втриса? Както си играе или нещо го закачам и тоя потрепва....нали се сещате как?  все едно ви става студено за момент или нещо се развълнувате и потрепвате .....

# 1
  • Мнения: 4 806
не, моята така не е правила ... даже ми е малко странно. Да не би да е просто от превъзбуда някаква? Отдавна ли е?

# 2
  • Мнения: 254
Ами не е отдавна...от скоро, но зачести като че ли напоследък...

# 3
  • Мнения: 4 621
Не, не ни се е случвало такова нещо newsm78

# 4
  • Мнения: 46 488
Винаги, когато пишка  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 472
Не ни се е случвало newsm78

# 6
  • Мнения: 667
Моята дъщеря го правеше, когато беше още с памперс и аз мислех, че го прави, когато пишка. По-късно го правеше и без да пишка /бяхме махнали вече памперса/. Накрая спря.

# 7
  • Мнения: 5 391
Ако съм те разбрала правилно-да, и при нас го има, нещо като втрисане newsm78

# 8
  • Мнения: 254
Благодаря на мамите, които са отговорили.
Може би е нещо емоционално ....хммм...дано да отшуми...ще чакам годинката и после ще видим. (Ще говоря и с педиатърката)

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Винаги, когато пишка  Laughing

Права е Никол,тогава се получава.И малкия таак прави,но майка ми ми каза,аз не бях забелязала.Та тя каза,че и аз съм се втрисала когато съм пишкала.По това се разбира,кога е свършена работата.
Нищо емоционално не е .Спокич;)
Ако искаш увери се сама;)Пишка бебока Wink

# 10
  • Мнения: 1 860
 Забелязвала съм го няколко пъти, но не много често. Прави го обикновено, когато му давам за ядене нещо което не харесва.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Забелязвала съм го няколко пъти, но не много често. Прави го обикновено, когато му давам за ядене нещо което не харесва.

да,и тогава се случва...

# 12
  • Мнения: 184
Винаги, когато пишка  Laughing

Права е Никол,тогава се получава.И малкия таак прави,но майка ми ми каза,аз не бях забелязала.Та тя каза,че и аз съм се втрисала когато съм пишкала.По това се разбира,кога е свършена работата.
Нищо емоционално не е .Спокич;)
Ако искаш увери се сама;)Пишка бебока Wink
И при моя син беше така, като беше мъничък. И моята майка, че аз съм се втрисала така като малка, така че спокойно.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 164
Не съм забелязала да го прави  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Все по-рядко, но го прави не само, когато пишка.

Общи условия

Активация на акаунт