Знаете ли коя кръвна група са децата ви?

  • 5 394
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 488
Аз разбрах коя кръвна група съм, когато забременях  Rolling Eyes не знам София коя е  Tired

Мислите ли, че е редно да знаем, за да може да се реагира адекватно, когато (да не дава Господ) се наложи  Confused

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Гласувах с "Не, но зная, че е важно". Аз моята кръвна група я научих също като забременях.
Определено мисля, че е редно да се знае кръвната група на децата!

# 2
  • Мнения: 425
Да. Информираха още в болницата
Моята кръвна група я научих също като забременях.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 559
    И аз отговорих с "Не,но смятам,че е важно".  Всъщност мислех да отвърна "Да,научих я още в болницата" - тогава знам,че попитах и като ми отговориха, реших,че няма как да забравя...Ами да, ама такава лудница беше след раждането...съвсем съм изключила Embarassed Та сега си мисля,че знам, но не съм сигурна дали действително правилно си спомням Confused На почти всяка консултация мисля да погледна в картона на беб и все изскача нещо по-належащо и това го пропускам. А трябва да се знае, дано да не се налага да се използва тази информация, но наистина е важна.
   И аз моята кръвна група я научих като забременях, и тъй като съм отрицателна - беше важна и кръвната група на таткото. Мъжът ми също не знаеше коя кръвна група е. Впрочем и майките ни не знаеха кръвните ни групи Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 806
Мисля, че е важно да се знае. Засега не знам и кой знае кога ще намеря начин да я определим. Ще си го запиша в тефтерчето, като задача "Важна, неспешна".

# 5
  • Мнения: 7 186
Първа опция.
А моята си я знаех от преди.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В епикризата ли беше или в този лист, който се носи на педито след изписването на бебето си пише всичко: ръст, тегло, кр. група и т.н.. Листът остана там, но аз си знам. Пък и на "аквариума" в родилния дом и пишеше Василена, род.03.10.2003г, 9.05ч., A+.
На голямата и я пишеше в епикризата от дома.
За мен е важно да ги знам.

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 23:10 от ДЕ ВАня

# 7
  • Мнения: 46 488
В епикризата ли беше или в този лист, който се носи на педито след изписването на бебето си пише всичко: ръст, тегло, кр. група и т.н..

В нашия не пишеше  Confused

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не но мисля че е важно да се знае .Моята я разбрах като забременях.

# 9
  • Мнения: 4 621
Да. Информираха ме още в болницата.

# 10
  • Мнения: 1 446
Да. Информираха ме още в болницата.

# 11
  • Мнения: 723
Не я знам, а смятам, че е важно. И аз не съм я имала написана в епикризата, а мисля, че е редно да се изследва при раждането.  Peace

# 12
  • Мнения: 2 019
ponege s tatkoto sme 0- i malkia e sa6tata

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хвърлихте ме в размисъл newsm78. Да не би, защото бях рискова бременност, та за това да са я изследвали Васи? Всеки ден и вземаха кръв, както и на мен?!

# 14
  • Мнения: 8 917
Не, но мисля, че е важно. Скоро се бях замислила, че не знам кръвната група на детенцето си и мислих, като й вземат кръв за  изследвания да проверят и това, но скоро като беше болничка и се наложи - отново забравих Embarassed Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт