Питанка за това кога се слага антицелулитния крем

  • 1 075
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Става дума сутрин когат си слагате антицелулитния крем след това ви се налага да излзате изчаквате ли известно време да попие или не си слагате,аз си слагам ,но после много ми лепнат дънките Confused Closeмакар ,че изчаквам5-10 мин.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Когато ползвах си слагх вечер, преди да си легна.Нямах проблеми с лепненето.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 252
Когато си взех крема на Леокрема, при намазване лепнех ужасно. За това го слагах вечер и сутрин взимах душ. Но съм поспалана и не ми хареса всяка сутрин да бързам.
В момента ползвам на Ейвън и той много добре попива. Още докато го втрия и съм готова. Но го мажа сутрин и вечер.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се масажирам докато попие напълно.

# 4
  • Мнения: 1 492
И на мен ми лепнеше като ползвах, но нямам време сутрин да го чакам, затова после сагах само вечер

# 5
  • Мнения: 4 806
зависи от мазилото - тези, които попиват бързо - и сутрин, и вечер. Другите - само вечер.
На Леокрема Бифазния все не успявам да го втъркам, дълго лепне. Затова сигурно няма да го ползвм повече. Но Крио-крема (пак на Леокрема) успявам, затова го ползвам и сутрин и вечер. Обилно.

# 6
  • Мнения: 8 917
Аз се масажирам докато попие напълно.
Peace
 Бях с Лиерак Peace

# 7
  • Мнения: 1 546
Ве4ер преди лягане и не лепне.

# 8
  • Мнения: 6 607
След ексфолиране на тялото .

# 9
  • Мнения: 4 806
като купувах Леокремата, получих съвет, че е по - добре все пак да се ползва два пъти на ден. В упътването на Roc - пише същото. Затова си мисля, че си струва (ако борбата е сериозна) да се подбере вариант за двукратно през деня мазане.

# 10
  • Мнения: 4 473
Аз се масажирам докато попие напълно.
Peace
 Бях с Лиерак Peace

Също. Peace

# 11
  • Мнения: 83
Аз се масажирам докато попие напълно.

# 12
  • Мнения: 10 982
Мажа вечер и масажирам, докато попие напълно. В момента ползвам крем на Venus, много бързо попива  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз съм с Vishi, попива веднага.

# 14
  • Мнения: 619
аз пък искам да ви попитам дали сте доволни от кремовете  newsm78...
мислила съм много и незнам дали дават резултат,бях решила да ходя на целутрон,че приличам не на портокал ами на незнам какво...
ефективни ли са наистина тези мазила?

Общи условия

Активация на акаунт