Мами в израел-въпрос за едно лекарство от там?

  • 1 013
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Препоръчаха ми GREP UOTER  ПрОТИВ КОлИКИ,майка ми понеже е в Израел ми го купи и ще ми го изпрати по една жена,та въпроса ми е някоя мама ползвала ли го е и как се приготвя?А как се дава? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 526
Здравей! Аз съм ползвала Грейп уотър- това е така наречена гроздова вода. Не искам да те разочаровам, но на мойто (тогава) бебе не му помогна. Май е доста индивидуално на кой му помага, аз познавам и доволни. Ако може майка ти да ти прати Бейбизим- това са капки и определено при нас имаха по- голям ефект. А най- горещо ти препоръчвам Галикол- то е хомеопатично сиропче и само то приспиваше синът ми когато се гърчише от болка!

# 2
  • Мнения: 962
Ами ще пробвам сас тия капки пъд ще видим само да  разбера как се ползват и как се правят  newsm78

# 3
  • Мнения: 208
Аз също ти препоръчвам''Галикол бейбе''.Хомеопатичното сиропче е страхотно,с бананов вкус е и може да се дава на всеки 15 минути,докато преминат болките. smile3521

# 4
  • Мнения: 5 183
не съм в Израел, но и аз съм давала Греип Уотър на моя Томи, по препоръка на педиатъра. Не мисля 4е имаше някакъв ефект.

# 5
  • Мнения: 118
 Rolling Eyesне съм ползвала грейп уотър,но доста мои познати не бяха супер доволни.подкрепям тали дан за бейбизим.на нас те ни помогнаха.а и след като майка ти е тук може да ти и изпрати различни неща за да пробваш.не са скъпи.успех! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт