модерно ли е да си с кестенява коса?

  • 1 340
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
На последък ми прави впечатление,че модерните мацки си бойдисват косите кестеняви .Модерно е да си възможно по естествена ли?Аз в момента съм на кичури и много се двуомя дали да се направя кестенява и каква марка БОЯ естествено да ползвам.Дайте мнения

# 1
  • Мнения: 880
ами модерно е,а и цветът според мен е много подходящ за лятото.аз също мисля да се боядисвам кестенява.най-доволна съм от боята на L'oreal-Excellence,всъщност май само от нея съм доволна

# 2
  • Мнения: 7 474
Естествинете цветове май са модерни, но и да не са на мен ми харесват Peace

# 3
  • Мнения: 5 475
  newsm78 А върху  махагон как да хване кестеняво?Трябва ли да се изсветли първо ?

# 4
  • Мнения: 880
аз също сега съм махагон и понеже не хваща съм си избрала един по-тъмен нюанс на кестенявото с лек червен оттенък.ако искаш по-светъл цвят най-добре фризьор да ти го направи,казвам го от личен опит,защото съм пробвала и сама,ама не ми се получава хубаво

# 5
  • Мнения: 3 034
Брей, не знаех, че съм модерна... Mr. Green
Еее, повдигнахте ми малко самочувствието  Party

# 6
  • Мнения: 549
ясно-кестеняво,а пострижка каква?дълга и горните етажи много скъсени или?Хайде компетентни мами дайте мнение!Чакам всеки момент да родя(22юни ми е термина)и след това искам да си сменя главата,че в момента съм ужас.

# 7
  • Мнения: 549
Естествинете цветове май са модерни, но и да не са на мен ми харесват Peace
добре,асно от боята си доволна,но какъв номер използваш и цвета кестеняв ли е?

# 8
  • Мнения: 4 629
Модерно е особено, ако ти отива  Wink  На мен любимите бои са ми Лореал, но не мога да ти препоръчам номер. Зависи от това каъв цвят е косата ти сега и каква е структурата й

# 9
  • Мнения: 306
Май да!Аз като ходих да се боядисвам/какаово-кестенява/фризьорката ми каза,че това било най-актуалния цвят в момента.Не се съобразявам много с модата,защото за всеки човек е различно-на едни им отива русо-други си мислят,че им отива,примерно!Важното е да не станем за резил,а модата си е мода! Hug

# 10
По-важно е да ти отива smile3534

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не знаех че е модерно ,но преди седмица -две се боядисах така . Laughing
Сега ако кажете и че късата коса е на мода  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 379
в последно време и аз забелязвам, че кестевявото е на мода. Доста мацки са с този цвят. Но по- важното е цвета да ти отива.
За прическите- доста от красавиците са филирани, но според мен отново трябва да се внимава с формите на лицето. То има и много модерни неща, но не всичко отива на всеки

# 13
  • Мнения: 5 622

 Аз сега ще си правя кестеняви кичури в косата. Писна ми това русото вече  Rolling Eyes Копнея за малко промяна

# 14
  • Мнения: 3 164
БУБА, давай смело Laughing, ти си с бяла кожа и ще ти стоят добре кафяви кичури Peace

и аз съм на мнение , че кестенявото е модерно сега.моята коса е черна, но онзи ден преди партито се навапцах кестенява Grinning почти не ми личи.....само аз си виждам промяната Wink а прическите са дълги прави коси, на два или три етажа доста разграничаващи се един от друг и с филирани краища.

Общи условия

Активация на акаунт