Бански за кърмачки

  • 598
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
newsm78  Има ли такова животно  newsm78 

Представям си нещо без банели, но с някаква по-твърдичка "подложка" за цици от по кило нагоре  Mr. Green  Sunglasses
Най-добре да е цял и добре прикриващ "излишъците" от раждането  Whistling

Mr. Green  Много ли искам? Да спра ли да си представям?  Mr. Green

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Еми нема Grinning
Не и в България.
Но практически всеки бански става - особено ако е с мека чашка и без банел (нанизани чашките на връв) - плъзваш настрана парчето плат, кърмиш, после обратно го слагаш и готово!

# 2
  • Мнения: 169
О, с бански тип "перденце" е пълен абсурд, по-добре гола да си ходя... ама не може, братче, ТЕЖИ!
А банелите... бодат. Като бременна си купих случайно някакъв сутиен, който всички обявиха за "бабешки", ама беше без банели и едно по-твърдичко в чашките - да поддържа  Peace

# 3
  • Мнения: 3 423
lale и аз мечтая за такъв,ако намериш пиши
кройката на сутиените за кърмене ми се струва супер удобна,дано някой се сети да направи и такива бански Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
"пердето" може вас да ви удържа, ама мене - не!

Аз съм с цял на Триумф, който има банели, но отгоре се връзва зад врата - некви триъгълници се описват, но мога да си ги разхлабвам, ако ми понатежат млеката. Нямам идея дали ще ми се наложи да го развързвам тази година - миналата ходех н плаж в часовете на некърмене, но тази година смятаме да сме заедно в по-хладните часове на плажа, а тя вече знае къде ккакво има и когато си поиска... нема "Няма!"

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Миналата година бях точно с бански тип "перденце". Чуствах се добре в интерес на истината.
Казано честно нямах  избор, защото това беше единствения, който намерих с долнище М и горнище XXL  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 169
Момичета, намерих!  Laughing  Sunglasses Чак не мога да повярвам! Точно каквото търсех: цял бански с такова цветово оформление, което да създава оптическа измама в полза на притежателя  Mr. Green, без банел, но с "поддръжка" в чашката, абе - млеконосач! Гениалното творение на крояческото изкуство стана мое срещу 83 сребърника в магазин на Триумф  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 278
Моят е Триумф-ски - модел за големи цици - с голямо горнище и малко долнище  Grinning. Банелът не ми е създавал проблеми, а аз съм чувствителничка. Достатъчно голяма извивка има и лесно се огъва, за да го нагласиш по формите  Grinning

Когато си го купувах по-миналото лято покрай кърменето на Иван, много се чудех, защото ми се стори прекалено скъп за един сезон (около 90 лв. някъде беше). Тогава още не знаех, че ще го ползвам три лета всъщност. Е, изплати ми се  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 877
Всеки бански става, да не са от желязо  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 243
Триумфите са царе на кройката за голяма цица! Признала съм ги.

АЯ пуснете някоя снимчица насам да пооплакнем очото, че ми се прииска и на мен нов бански.

# 10
  • Мнения: 1 722
МММ аз няма да имам проблем ... циците ми бяха големи точно 3 месеца след раждането. Сега са си същите като преди /само леко поувиснали   Close/. Аз пък си мислех по монокини да джуркам, ама моят все ще вика ам-ам ....

Общи условия

Активация на акаунт