Имунизация п/в хепатит В 2-ри прием?

  • 1 211
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Моля, майчета, отговорете ми какви странични реакции ще има бебка от тази имунизация? къде и как точно се прави тя? И предварително се извинявам за тъпия въпрос..

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 15:38 от Vache

# 1
  • Мнения: 3 116
Здравей Анете Simple Smile

Не си спомням точно къде биха ваксината за Хепатит Б, но това което си спомням е че това е една от ваксините които се понася най-леко от бебчовците. При нас нямаше никаква реакция нито при втория, нито при третия прием  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 621
Не сме имали никакв реакции след ваксините против Хепатит Б.  Аз също обаче не си спомням къде се прави newsm78

# 3
  • Мнения: 4 806
всъщност не съм чувала за реакция от тази ваксина
по принцип съм се интересувала, защото дъщеря ми прави реакция на ДТК (което вече правим само ДТ и пак има реакция)

# 4
  • Мнения: 1 097
на нас ни предстои утре и ще следя темата с интерес  Hug
Незнам защо, но си мислех, че това е единствената ваксинация, която може да мине само с рев  Rolling Eyes Е, явно не е така и ще чакам да пишете, за да знам какво да очаквам   bouquet

# 5
  • Мнения: 657
Тази ваксина не прави странична реакция,понася се много добре и се поставя в крачето

# 6
  • Мнения: 8 917
При нас не е имало странична реакция Peace Не се притеснявай  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Тази ваксина не прави странична реакция,понася се много добре и се поставя в крачето
С тази разлика, че на нас ни я биха в ръчичката. Peace

# 8
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ваксината се понася добре и странични реакции няма ...бие се в мускула на крачето -бедрото

# 9
  • Мнения: 326
Та въпросът ми е знам, че се прави мускулно, но къде точно и какви са реакциите на бебето. Днес ми предстои да водя бебка на педиатър и понеже е адска жега..

# 10
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
писах и в другата тема ... няма никаква реакция бие се в бедрото

# 11
  • Мнения: 326
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ОТГОВОРИ...

Общи условия

Активация на акаунт