За магнезия

  • 1 764
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Мили момичета,от една седмица пия магнезий за задържане на плода,заедно с Но Шпа,по 3 пъти на ден.Обаче от около 3 дни ми се повдига Sick и се чудя кое не ми понася.Спрях Но Шпа-то от снощи и като че ли съм по-добре,но не савсем.Дали ви се е случвало и ако сте пили магнезий,колко дни сте го вземали?   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз пиех Магнерот от шестия до края на осмия месец 2*1/в началото 3*2/ но не съм имала проблем с него.Но шпа пиех само при нужда-болки,пътуване/превантивно/.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз пиех Магнерич 3 по 1,в началото даже 3 по 2.Не съм имала странични реакции от него.Не мисля,че ти се е гадело от магнезия.
Аз пиех Папаверин и от него ми ставаше много зле около половин час след приема Peace

# 3
  • Мнения: 208
Мили момичета,от една седмица пия магнезий за задържане на плода,заедно с Но Шпа,по 3 пъти на ден.Обаче от около 3 дни ми се повдига Sick и се чудя кое не ми понася.Спрях Но Шпа-то от снощи и като че ли съм по-добре,но не савсем.Дали ви се е случвало и ако сте пили магнезий,колко дни сте го вземали?   bouquet
Една моя позната имаше непоносимост към Но-шпа, от него й прилошаваше.

# 4
  • Мнения: 2 039
Благодаря ви за отговорите,мамчета  Heart Eyes!И аз мисля,че е от Но Шпа-то,такова е едно горчиво,уууф  Sick Sick Sick! Дано отмине,че не стига,че съм кит,ами да съм и драйфащ кит ми идва малко в повечко  Joy Joy Joy!!!  bouquet

# 5
  • Мнения: 14 654
на мен ми предписаха магнезий , но не можех да го понасям . после до края на бременността пиех папаверин и женипрал , последното се пиеше с още едно хапче(забравих му името) , за да притъпи сърцебиенето , което беше страничен ефект

# 6
Като ти гледам седмичката,това май си прилича на киселини,които са адски гадни,Аз ги имах някъде към 8-мия месец.А за магнезиите,от 3-ти месец съм ги запила заради контракции и Магнерич,и магнерот,и магнеБ6+но-шпа,но проблеми не съм имала от тях.
Успех и дано ти премине!!!


Общи условия

Активация на акаунт