как излизате от в къщи ...

  • 906
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
и особено, ако отивате на работа  Laughing да попитам аз  Wink
защото сутрин като напуснем апартамента на път за гледачката, осъзнавам, че бебока (7 месечен) е много по - добре, чисто и спретнато облечен и нагизден и нахранен и намазан от мен  Sad
аз се пооправям набързо в тоалетната на офиса , преди да ме мернат колегите и закусвам някой кроасан набързо ...
общо взето не ми остава никакво време за външния вид  Sad
а при вас как е ?

# 1
  • Мнения: 3 394
и да бързам и да не бързам разстоянието от 23 мили в едната посока до работа с предстоящи задръствания не мога да променя! Юрках се в началото, сега го карам бавно, спокойно, все някога ще стигна, още повече,че нещо не зависи от мен!
Ако затворят някоя улица, едва ли ще я отворят аз да мина...тъй че по-спокойно и повече запазени нерви! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 367
..не ям до обяд,кафе пия в колата и в службата;
дете не яде у дома заран;
приготвям моите и на децата дрехите ве1ер,както и яденето к нося по ситерите;сутрин само ставаме,гърне тя-аз душ,обли1ане и аут...син ни го оправя баща му като станат..отнема ми около 40 мин,но никога не съм се гримирала,реша се бая отгоре-отгоре и ходя бизнес кежуъл,не е съвсем стриктно всеки ден..ако не съм приготвила вси1ко предната ве1ер е гарнтирано закъснение и много излишни нерви..

# 3
  • Мнения: 1 017
СпяЩа излизам от вкъЩи  Wink
Неяла, недоспала...Ама здраве да е. В офиса по традиция първия 1/2 ч преглеждам поЩи, новини, форума, с голяма чАШа чАй и следваЩа кафе...ТАка чЕ там се събуждам  Grinning
Дрехите на Гого са приготвени от вечерта, докато той си гледа сутреШния блок по тв аз се приготвям. той пие мляко докато аз съм в банята, обличА се, гуШваме се за 5 мин на дивана да погледаме малко заедно ...и така, излитаме. Закуската му е в градината.

Тук хората не си създават сутреШен стрес да изглеждат добре  Joy Особен грим никога не съм ползвала (освен спирала и някакъв гланц за устни...), дуШ, леЩи и съм готова. В начАлото ни беШе по трудно и бавно, ставахме чАс преди градина...Последните месеци Гого е много самостоятелен, мие се сам, пие млякото внимателно... Grinning За 40 мин сме навън  Hug

# 4
  • Мнения: 2 292
като гледам, аz до сега съм го давала много неорганиzирано  newsm78 но беше ужас, когато Саши беше съвсем малко бебе. беше почти невъzможно.
сега обаче май е време да вzема да си пооправя органиzацията  Laughing

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 13:23 от vivita

# 5
  • Мнения: 1 465
Вивита, как да не си организирана? Факта, че работиш и имаш малко бебче е достатъчно красноречив. Е, ако се стремиш към перфектност - туй е друг въпрос Wink
Аз не работя и пак се шашкам от време на време Laughing Ще ми се да разбера какво ли ще е ако работя newsm78 Ама пусто и ми се работи. Дано на есен си намеря работа Praynig Praynig Praynig Или в началото на следващата година - дано! Тайничко, но благородно завиждам на мамите които имат по-динамичен живот - демек работят. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 292
а поля ти си органиzирана , теб си те zнам  Wink
все пишеш днес почистих терасата, лсснах банята, сготвих вкуснотийки ... ела да видиш какъв е калабалък иz къщи  Sad хем и двамата с мъжа ми чистим и подреждаме  Sad
а ако видиш във какъв вид се появявам на работа понякога  Sad
ще правя план. явно.
успех с работата , може да е объркано, но е интересно  Wink

# 7
  • Мнения: 3 367
ооооооооооооо!абсол.съм ЗА плана аз,1ак ми доску1ава от мен си,но ина1е няма на1ин..по план пазарувам,готвя,купувам подаръци (като има далавери по Коледа купувам подаръци за вси1ки познати деца за по 2 празника напред),имам маса електронни и хартиени календари к ме подсещат за разни крайни срокове,и пр..ина1е аз не се оправям,настава ужасно ти1ане и нищо не свършено..като влезеш в кра1ка ще си ок,в на1алото е малко зор докато го подредиш във времето..и друго-аз 1ат-пат си взимам следобед оф,татко им ги гледа,аз си имам мое време (вклю1ващо фризиор,кафе,мотане,фитнес),много е полезно..

# 8
  • Мнения: 2 292
anette1104 вие и двамата ли работите или при вас таткото не работи?
при нас мсжа ми е по калнедарите. аz не ги понасям  Sad аz съм спонтанна личност. как се оправям не zнам . а и аz така паzарувам подаръците  Wink

# 9
  • Мнения: 3 367
vivita, i 2ta rabotim,; децата засега ходят по различни лели,затуи сме ги делнали по дете на родител:)
всеки му намира някак чалъма,ако при теб работи без календар - супер; откак имам зоо на главата си спонтаността ми се свежда до душ не-под-час и ядене навън ако не съм готвила..
но аз не съм била и никога суетна,и преди децата ми трябваха 3мин да излеза от къщи за работа,та за вида ми не са те при1ината:)

# 10
  • Мнения: 49
както каза vivita, бебка е издокаросана, чистичка,нахранена, а аз в най-добрия слу4ай успявам да взема един душ набързо и да си сменя дрехите.най-редовно излизам по джапанки.приоритет е на бебето багажа-бутилки,мляко,вода,дрехи,памперси,кърпички и подобни.последно време започнах да се старая обувки да слагам,кога ли щте се сетя и чантата да сменя,а за грим-уфффф време няма.

# 11
  • Мнения: 369
       В нашата библиотека имаше занимателни сесии за майки с деца. Преди това и аз не бях обръщала внимание, но там ми направи впечатление. Като погледнеш децата всички издокарани- костюмче на Gap, чорапки H&M, шапчица  Tommy Hilfiger  Crazy  А майките- коя несресана, коя с неизчистен лак по ноктите, коя с дупки на чорапите  Crazy . Още следващата седмица минах по магазините и си накупих 2-3 панталона и няколко блузета. То ако чакам да влезна във форма, то може и гола по улиците да тръгна. Crazy Като излизаме семейно, започнах да си отделям време и за мен- например първо душ, гримиране, оправяне на малката -хранене, сменяне, обличане, аз се обличам, парфюм и хайде. Но аз не ходя на работа засега  Embarassed

# 12
  • Мнения: 456
Горе - долу успявам да докарам някакъв вид... И ние не закусваме сутрин , това облекчава доста тичането, но все пак си става лудница де... Добре че мъжът ми кара дете на градина, та имам няколко минути за кафе на спокойствие, обличане и други подобни.  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 2 292
и аз не съм суетна, но и до бизнес кежуъл не го докарвам  Sad
не ми е явно проблема детето, а моята дезорганизация  Sad днес например станах в 7 и 10 и успяхме да излезем чак в 9 без 20 ... къде го пропилях това време - не знам. ама пак не успях да се оправя ...
ще трябва да преосмисля нещата и да се организирам както трябва. и малко план май няма да ми навреди  Wink
благодаря за отговорите  Wink

# 14
  • Мнения: 6 167
откакто не съм в София се бях отпуснала сериозно.
мога да отида по гащи до магазина. никакъв грим  и тн. парцалана.
открих удобството на трикото и това е. не свалям маратонки и долнища.
дори ходех с палто, долнище и маратонки ( и дамска чанта) по улиците ( и не съм единствена).
и понеже работя от къщи колко му е да прескоча до еди къде си по домашни дрехи.
напоследък обаче се връщам към навици отпреди - поддържам се повече, гледам да излизам дори и с колелото все пак подготвена. пак съм с маникюр, перикюр, и тн. сега съм по-умерена и се старая повече. не ми пука за хората, а за мен, за това как се чуствам аз и как изглеждам в очите на съпруга си.
за капак в къщи нямаме голямо огледало.
питайте ме как живея, като се оглеждам във витринката на секцията.

Общи условия

Активация на акаунт