Има ли почитатели на Пандора?

  • 6 806
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Аз се зарибих...край,отърване няма вече.
До вчера не признавах нищо друго освен злато,а сега запях друга песен.
Много ми харесват тия Пандори,дори и ментетата са много красиви.Оригиналните са скъпички,затова си купих от ментетата.Не че не са и те скъпи ама по бива.И сега ще си редя гривнички и колиенца докато ми омръзне,че и подходящи обеци и пръстени към тях трябва да си купувам.
За тези които не знаят за тях с най голямо удоволствие пускам саит и снимки и очаквам и други луднали по тях да се включат за обмяна на опит и информация.








http://www.pandoracharmbracelets.com/?track_id=686&gclid=CJf … YUCFU1vMAodcxZVIg

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
За първи път чувам, че така се нарича този "стил" на бижута  Peace
А като прочетох заглавието си помислих за потребителката Пандора  Hug Laughing Laughing Laughing hahaha

# 2
  • Мнения: 2 047
    Да, много ме влече шареничкото  Oha!

# 3
  • Мнения: 5 475
И аз не знаех ,че така се казват..а иначе имам две такива гривни и много ми харесват понеже са универасално бижу!  Peace

# 4
  • Мнения: 54
И аз не бях чувала, но ми харесват... вече!

# 5
  • Мнения: 111
За първи път чувам, че така се нарича този "стил" на бижута  Peace
А като прочетох заглавието си помислих за потребителката Пандора  Hug Laughing Laughing Laughing hahaha

А аз пък си помислих за кутията на пандора Blush Joy Joy Joy
та и аз не бях чувала за тия бижута ,но определено много ми харесват и бих носила с удоволствие хем ,че и аз съм луд почитател на златото Flutter Peace

# 6
  • Мнения: 1 645
Ето ги моите

колие

и гривна

Колието не може да се допълва,защото е друга марка,но гривничката подлежи на допълване.
Които имат да казват горе долу цените при вас как са.

# 7
  • Мнения: 4 629
Мими, страшно ме зариби с тези бижута  Grinning От няколко часа си редя гривнички. ПОне вече знам какво искам за Коледа  Grinning. Благодаря ти, че сподели с нас  bouquet

Твоите много ми харесват. Да си ги носиш със здраве

# 8
  • Мнения: 2 085
Голяма прелест са!

# 9
  • Мнения: 2 959
...Оригиналните са скъпички,затова си купих от ментетата.Не че не са и те скъпи ама по бива...
Изглеждат доста красиви тез бижута. Но за каква цена става дума при оригиналите ми е интересно? newsm78

# 10
  • Мнения: 877
много приятни неща
дааа хитри са
ще покажа на мъжо, да видим какво ще каже
не ги бях срещала по списанията за бижута  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 530
Вече съм почитателка.

# 12
  • Мнения: 7 186
Много са хубави. Heart Eyes А в БГ къде ги има?

# 13
  • Мнения: 6 155
Не ги бях виждала, но ми харесват. Ако намеря ще си купя  Hug

А за какви цени става въпрос, все пак?  Thinking

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И на мен страшно ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт