Добър специалист в Пловдив - помогнете

  • 768
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Моя приятелка се опитва да забременее. Това което знам е че са правили спермограма, тя е пила препарати за .... май не знам точно - но за стимулиране на овулацията или нещо подобно,уж щели да се готвят за инсеминация, а лекаря сега открил някаква киста, която уж щяла да пречи на оплождането. Та сега тя търси друг лекар. Почти е загубила доверие в медицината или по точно в хуманноста на някои гинеколози. Моля ви ако сте запознати, дайте ни добро име - не само лекар, а преди всичко човек.  Ако сте наясно с местата в Пловдив, където има най голяма успеваемост изкуственото оплождане.....Очаквам отговорите ви с нетърпение. Praynig

# 1
Д-р Емил Заимов !!! Той е завеждащт отделението в МБАЛ "Пловдив" АД (бивша Окръжна болница) Специализирано АГО по стерилитет и инфертилитет. Изключително внимателен и загрижен лекар за жсеки един от пациентите си. Има си и частен кабинет на ул. "Янко Сакъзов" 13 тел: 644254, ГСМ 0888/608 510
Сигурна съм, че ще помогне!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Благодаря - колкот повече имена, толкова по-добре. Дори не знам, къде все пак е ходила, но е разочарована. Пък и възрастта и е проблемна.....Ако се сетите и за други имена - моля ви, напишете ги.

# 3
  • Мнения: 1 029
Д-р Даскалов е помогнал на много хора, невероятен човек и лекар е.
В Зачатие има много инфо за него, прочетете за да се убедите.
Успех!

http://www.zachatie.org/

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Благодаря - колкот повече имена, толкова по-добре. Дори не знам, къде все пак е ходила, но е разочарована. Пък и възрастта и е проблемна.....Ако се сетите и за други имена - моля ви, напишете ги.
Ако ще прави вътрематочна инсеминация, освен за гинеколога, да се поинтересува и за ембрилога или който там прави обработката на еякулата. Защото това е много важно. Затова повечето биха ти препоръчали Торакс. Защото докторите там са се доказали не един път  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 7 716
Клиника Торакс - д-р Даскалов.

# 6
  • Мнения: 99
Само да уточня- Д-р Заимов не е завеждащ на отделението, завеждащ е Д- р Петър Матеев. И двамата имат не малко успехи в лечението на стерилитета. Всъщност това им е специалността.

# 7
  • Мнения: 2 199
Аз сам била при Заимов, препора4а ми промивки с калиев перманганат сутрин и же4ер ooooh!които не направих естественно, така 4е.....Но от Торакс сам много доволна, обясняват ти вси4ко и спокоино задаваш вапроси.

Общи условия

Активация на акаунт