Какъв термобокс да избера и от къде?

  • 1 490
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Помагайте майчета. Дойдоха жегите и изцеждам кърма за разходките. Бих искала да я поставям в термобокс. Ефикасни ли са според вас? Успяват ли да задържат температурата на млякото и за колко време горе долу?

# 1
  • Мнения: 205
те са едни и същи,само дето марката им е различна

# 2
  • София
  • Мнения: 1 121
Абсолютно едни и същи - направени са от стиропор. Аз си взех много евтини на Бертони май се водят  за 3.80 лв от ХИТ. Иначе има и за 25 лв., а може и за повече... Кумата ми има такъв - не задържа добре температурата (нейният е Бебе комфорт).

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Абсолютно едни и същи - направени са от стиропор.

Да но размерите са различни. Шишетата на Авент не се побират във всички.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Не съм съгласна, че са едни и същи, аз имам два, единия е мисля Бертони (за 4 - 5 лв), другия е Авент, Авента задържа поне 2 пъти повече време температурата, той освен със стериопор е и с някаква пластмаса  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 10 758
Тоя на Бертони може да побере Авентските шишета.За мен, също вършат една и съща работа.

# 6
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Моят е двоен, струваше около 11лв., не помня марката, но съм си доволна. Със стиропор е.

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не съм съгласна, че са едни и същи, аз имам два, единия е мисля Бертони (за 4 - 5 лв), другия е Авент, Авента задържа поне 2 пъти повече време температурата, той освен със стериопор е и с някаква пластмаса  Crossing Arms
Така е.

# 8
  • Мнения: 46 488
Моите са на "Камера", с 2 гнезда за по 6 лв., мисля, че влизат всякакви шишета, но не съм сигурна  Thinking
Всички са еднакви, само гледай твоята марка шишета да се побира  Peace

# 9
  • Мнения: 5 299
Не задържат температурата! Naughty НО сега не ти и трябва да е топла кърмата(според мен).  newsm78

# 10
  • Мнения: 8 917
Абсолютно едни и същи - направени са от стиропор.
Само ще трябва да провериш дали твоите шишета стават за тях Peace

Общи условия

Активация на акаунт