ВЪЗМОЖНО ЛИ Е В ОСМИЯ МЕСЕЦ КЪРМА

  • 6 708
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте майчета newsm51
От вчера забелязвам нещо много странно / поне за мен / по гърдите си виждам някакви прозрачни капчици, като ги стисна капчиците стават бели. Не ми се е случвало до сега и се чудя дали това не е коластра. Ако някой има мнение по въпроса, нека сподели с мен невежата. Или може би трябва да отида на лекар newsm78 

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте майчета newsm51
От вчера забелязвам нещо много странно / поне за мен / по гърдите си виждам някакви прозрачни капчици, като ги стисна капчиците стават бели. Не ми се е случвало до сега и се чудя дали това не е коластра. Ако някой има мнение по въпроса, нека сподели с мен невежата. Или може би трябва да отида на лекар newsm78 
Имаше скоро анкета кога е потекла коластрата/кърмата и се оказа, че има доста случаи на които им беше дошла 1-2 месеца предварително. Не мисля, че има за какво да се притесняваш Peace Моята дойде на 3-я ден след раждането.

# 2
  • Мнения: 2 381
А на мен коластрата ми потече към 4-5 месец на бременността.Не ти трябва лекар Hug

# 3
  • Мнения: 507
А на мен коластрата ми потече към 8м. първия път. А втория - чак след раждането.

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Коластра е, на мен ми потече (не, че течеше по-скоро капеше) в края на 7 месец. Peace

# 5
  • Мнения: 4 621
Това е коластра. На много бременни им потича 1, 2 месеца предварително.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Коластра е, на мен ми потече (не, че течеше по-скоро капеше) в края на 7 месец. Peace
И при мен беше така. Peace

# 7
  • Мнения: 817
И на мен точно в 8-мия месец ми потече коластра,споко!

# 8
  • Мнения: 1 465
Амо такова трябва да е newsm78, друго в напреднала бременност не се сещам какво би могло да е. При мен - на 3 ден след раждането. Simple Smile Не се притеснявай, явно е нормално явление.

# 9
  • Мнения: 1 975
Благодаря момичета newsm51, аз малко се бях притеснила, защото и ме наболяват гърдите, а от близо 2 месеца не ме болят. И се чудех да не е някакъв проблем, но явно не съм само аз така  love001

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Благодаря момичета newsm51, аз малко се бях притеснила, защото и ме наболяват гърдите, а от близо 2 месеца не ме болят. И се чудех да не е някакъв проблем, но явно не съм само аз така  love001
Момичетата вече са ти отговорили да не ги повтарям  Peace
Леко раждане ти желая  Hug   bouquet

# 11
  • Мнения: 266
миличка моите гърди "текнаха" още в 16 г.с.  Mr. Green
а така се канех като съм бременна да си ходя без сутиен  Blush мда ама не, с тея петна където ми стават по дрехите ей така докато си стоя  #2gunfire

аз искам и друго да питам  newsm78
вярно ли е че след като се е появила толкова рано коластрата, после ще има много кърма?

# 12
  • Мнения: 1 975
миличка моите гърди "текнаха" още в 16 г.с.  Mr. Green
а така се канех като съм бременна да си ходя без сутиен  Blush мда ама не, с тея петна където ми стават по дрехите ей така докато си стоя  #2gunfire

аз искам и друго да питам  newsm78
вярно ли е че след като се е появила толкова рано коластрата, после ще има много кърма?
Дано да е вярно, защото ще е хубаво да ги кърмим повече време.
А пък аз си мислех, че при мен е рано. Ти си първенеца smile3501

# 13
  • Мнения: 2 381
миличка моите гърди "текнаха" още в 16 г.с.  Mr. Green
а така се канех като съм бременна да си ходя без сутиен  Blush мда ама не, с тея петна където ми стават по дрехите ей така докато си стоя  #2gunfire

аз искам и друго да питам  newsm78
вярно ли е че след като се е появила толкова рано коластрата, после ще има много кърма?
Доколкото знам няма зависимост между двете Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Ама никаква завивимост.
На една приятелка й течеше Winkот 7-ия месец коластрата.Кърми 17дни.

Общи условия

Активация на акаунт