Добър ендокринолог в София

  • 690 662
  • 849
  •   2
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 980
Здравейте,момичета  bouquet
След дълго лутане,ходене и обикаляне по лекари,и 2 загубени бременности в 5 и 6 месец реших да се допитам до вас за добър ендокринолог
Ходих при 2ма ,единия ми казва имаш ИР,другия ми казва това не е болестно състояние и само с диета биха се оправили нещата,предписва ми се Метфогама 2 по 500мг. и я пия вече 3 месеца,където и да отида все различни мнения,искам читав ендокринолог на който да се доверя и като ме поеме да ме докара до края да видим аджаба какво става в крайна сметка имам или не ИР,може ли тя да е проблема свързан със загубата на бебе в такъв месец.Пускала съм изследвания : ОГТТ+iri трикратно,хормоните на щитовидната и ехо на щитовидната,с нея нямам проблеми,но пуста ИР в крайна сметка имам или не съм в чуденка,имаме вече зелена светлина за следващо забременяване и се притеснявам,че немога да попадна на специалист,който да каже твърдо това и това имаш,или нямаш,така и така да направим но с твърда ръка,а не като питам дали може това да е причината да ми се отговори"Немога да ти кажа"
Съжелявам за дългия пост,но.......надявам се ме разбирате Hug

И при мен беше така, но годините бяха 6 и също ме мотаха с тази диета. Виж къде се оказа разковничето при мен, като прочетеш по-горе и те съветвам и ти да си видиш надбъбречната и хормоните от нея.

Хашимото-сан, за Лазарова писах много, малко по-горе.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 14:38 от х_diabet_mama

# 256
  • Мнения: 19 473
някой може ли да даде мнение за д-р Румяна Ганчева от 14-та поликлиника, София? препоръчаха ми я като добър специалист, който работи със ЗК.
Въобще не препоръчвам д-р Ганчева  и според мен има много остарели схващания, относно аспартама например - казва, че въобще не бил вреден и други глупости. За мен не може един специалист да е добър, ако не се интересува от новостите и перспективата пред един нейн болен от диабет например е със сигурност инсулин след време, което тя казва, че въобще не е страшно. Сприхавият й характер е допълнителна екстра към гореописаните й "качества". И воъбще когато ме лекуват от хронична болест искам да имам грамотен и четящ лекар пред себе си, с когото заедно да обсъждаме вариантите на лечение/поддържане на болестта в разумни граници, да е отворен към алтернативни нови методи, да ме изслушва и успокоява ако е необходимо. Да знаете такъв ендокринолог да има някъде в София? Иначе инсулин и таблети всеки може да изписва и да пуска кръвни изследвания.....

# 257
  • София
  • Мнения: 980

от години информирам всички около мен за аспартама, оказа се, че аз и баща ми сме алергични към него и така открих в международните сайтове каква отрова е #2gunfire

# 258
  • Мнения: 881
х диабет мама ,извинявай,но не разбрах къде си ходила да си направиш това изследване,при д-р Катя Тодорова ли newsm78 м.у другото и на мен ми я препоръчаха като забременея
Сега лекуваш ли се с нещо?

# 259
  • София
  • Мнения: 980
Не, при Тодорова ходих много отдавна, добър специалист, но като човек... беше се възгордяла майи всичките тези пари...
Писала съм подробно, термодиагностика 22ра поликлиника, София за да ти каже в коя жлеза ти е проблема, ако може де. Да, лекувам се, предстои ми операция.

# 260
  • Мнения: 881
Благодаря ти,мила,кога ще е операцията,желая ти много късмет Hug Praynig

# 261
  • Мнения: 4
Здравейте, мили дами! Моля за помощ !! Откриха ми аденом на хипофизата преди 3 год., на 22 год съм, отскоро живея в София и не знам къде и към кого да се обърна... Изчетох всички форуми, но съвсем се обърках от имена на доктори..  newsm78   ooooh! Моля насочете ме към добър ендокринолог, който работи  със здравна каса. Благодаря предварително!

# 262
  • София
  • Мнения: 980
Здравейте, мили дами! Моля за помощ !! Откриха ми аденом на хипофизата преди 3 год., на 22 год съм, отскоро живея в София и не знам къде и към кого да се обърна... Изчетох всички форуми, но съвсем се обърках от имена на доктори..  newsm78   ooooh! Моля насочете ме към добър ендокринолог, който работи  със здравна каса. Благодаря предварително!
Взимаш направление и айде при Лазарова, след което от нея направление за хоспитализация. В майчин дом 13 етаж май беше. ще ет държат 7 дни, като вечер можеш да се прибираш. След това ще знаеш така ли оставаш, лекарста или операция. Лежах с жена, беше много доволна от операцията й на хипофизата във военна блница, и аз съм лежала там, но такъв лукс и отношение никъде не съм виждала, препоръчвам за операция !

# 263
  • Мнения: 4
х_diabet_mama Благодаря! Но искам само за регулиране на дозата на хапчетата, които пия. Ендокриноложката, при която ходих преди ми каза,че не съм за операция . Правиха ми снимка и т.н и т.н. Лазарова е от майчин дом, или ? а някакви координати  ? Благодаря отново Simple Smile

# 264
  • София
  • Мнения: 980
х_diabet_mama Благодаря! Но искам само за регулиране на дозата на хапчетата, които пия. Ендокриноложката, при която ходих преди ми каза,че не съм за операция . Правиха ми снимка и т.н и т.н. Лазарова е от майчин дом, или ? а някакви координати  ? Благодаря отново Simple Smile

д-р Мариета Стефанова Лазарова
Специалист: Хуманни лекари, Ендокринология и болести на обмяната
Населено място: Област София, София град, Триадица
Адрес: гр. София, ул. "Здраве" № 2
Телефон: 02 895 6027; 02 895 6740 (Център по ендокринология УСБАЛЕ "Акад. Ив. Пенчев"); 0888 219651

Още за: д-р Мариета Стефанова Лазарова
от framar.bg

# 265
  • Мнения: 4
х_diabet_mama Благодаря! Но искам само за регулиране на дозата на хапчетата, които пия. Ендокриноложката, при която ходих преди ми каза,че не съм за операция . Правиха ми снимка и т.н и т.н. Лазарова е от майчин дом, или ? а някакви координати  ? Благодаря отново Simple Smile

д-р Мариета Стефанова Лазарова
Специалист: Хуманни лекари, Ендокринология и болести на обмяната
Населено място: Област София, София град, Триадица
Адрес: гр. София, ул. "Здраве" № 2
Телефон: 02 895 6027; 02 895 6740 (Център по ендокринология УСБАЛЕ "Акад. Ив. Пенчев"); 0888 219651

Още за: д-р Мариета Стефанова Лазарова
от framar.bg


БЛАГОДАРЯ !  Hug

# 266
  • Мнения: 0
Момичета, напълнях страшно за 1г., със страхотно сърцебиене съм и изпотяване.Ходих на кардиолог и от там ме изпратиха на ендокринолог, който освен направлението ми взе 25лв. за ехограф на щитовидната жлеза.Сега моя колежка ми препоръчва да отида при доц.Овчарова.Моля ако някой е ходил при нея да сподели, защото до сега дадох маса пари за нищо.

# 267
  • Мнения: 2 175
Здравейте,
трудно ми е да изчета цялата тема - затова ще искам направо съвет.

Мисля, че трябва да направя консултация с добър ендокринолог- след ЯМР ми откриха киста на епифизата.
Оказа се, че това е твърде деликатна тема за неврохирурзите, а имам нужда някой професионално да ми разясни..

Пълна хормонална картина също искам да си направя - но не съм сигурна дали мерят нивата на епифизата?

# 268
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм с прекрасни впечатления от д-р Людмила Любенова. Работи в Дженерали Закрила на бул. "Княз Ал. Дондуков" 68.  Peace

# 269
  • Мнения: 513
Препоръчвам д-р Димитров в 20-та поликлиника:)

Общи условия

Активация на акаунт