Търси се добър хирург за операция на хемороиди?

  • 2 527
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Мислех да пусна темата в здравния форум, но понеже това е най - вече мъжки проблем, та затова тук. Ако модераторите преценят, да я преместят.
Проблема е със съпруга ми. Ще му се да пробва от новите методи с лазер или вакуум, но нямаме инфо за хирург, който е добър в боравенето с тях. Чух, че вакуум има в Пирогов и във Военна болница, но нищо повече, а положението е плачевно. Направо си е за операция, поне така му казаха от ДКЦ-то. Обаче що пък да е със скалпел, като има и нови методи?
Предварително ви благодаря!

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 14:41 от pimpa

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
ХемОроиди, проблемът е предимно женски!

Но както и да е,

потърсете консултация в 5-та Градска Болница (с/у Централна Гара - София)

# 2
  • Мнения: 834
Благодаря ти Нансен! И за граматическата поправка, и за съвета. Обаче не става въпрос за рутинна консултация, а за процедура по определени методи. Така и не ми стана ясно в Пета градска използват ли тези последни методи Thinking и кой точно доктор.
Ако можеш да се уточниш ще съм ти благодарна отново.

# 3
  • Мнения: 3 091
От обясненията ти разбирам, че не търсиш хирург - защото говориш за безкръвно премахване на вътрешни хемороиди. прави се от гастроентеролог.
със сигурност знам, че поставянето на лигатури на вътрешни хемороиди се прави най-вече в окръжна болница. Във военна също го предлагат, но го прави същият специалист, който работи в окръжна. Пратих ти лично съобщение.
Има тема в здравния по този въпрос - там има и подробности.
Успех!

ПС. Проблемът е предимно женски Whistling

# 4
  • Мнения: 1 531
чувала съм за д-р Зарков в Пета Градска болница в Банишора.

Общи условия

Активация на акаунт