Мами ПОМОГНЕТЕ, НОРМАЛНО ЛИ Е???

  • 1 125
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте мами,

Синът ми е на  1г. и 8 месеца гледам го аз, до сега не е боледувал особено.
Но вече ще станат 2 месеца през седмица сме болни я гърло я темперятура, сополи. И се редуваме ту той ту аз болни.
В момента и двамата сме болни  с кашлица температура сополи... Има храчки и не знае как да ги плюе вчера се измъчих цяла нощ се дави и плаче.
Днес бях ме на лекар прегледа ни и двамата и сме на антибиотик за 3-ти път в рамките на 2 месеца.
Много се притеснявам, първо с това често даване на антибиотик и имам чувството че това боледуване няма да свърши. Да кажеш ако ходеше на ясла че се заразява от там ама не аз си го гледам.
Моля ви кажете ми случвало ли се е и на вас?
Толкова съм притеснена че даже не мога да си формулирам и въпроса.

# 1
  • Петрич
  • Мнения: 321
Не се е случвало на нас и не знам какво да те посъветвам.Може би е от времето-ту топло,ту студено.Сега е точно сезона на вирусите.Вземете и двамата да пиете нещо за подсилване на имунитета.Успех!

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Сигурно си предавате някакъв вирус един на друг.

# 3
  • Мнения: 236
За засилване на имунитета той пие  Мултисаностол, а аз витамин С.

Аз също си мисля че си го предаваме един на друг.
И сега за това се лекуваме и двамата едновременно нищо че моите симптоми са по леки.

# 4
  • София
  • Мнения: 281
има много гаден вирус и аз бях болна 3 седмици  #2gunfire и заразих бебка, но за щастие тя се размина по леко.  Praynig
консултирай се с лекар да ти изпише имуностимулатор - ама нещо по сериозно. Мултисаностол е за засилване на имунитета на здраво детенце /до колкото аз знам/ и е по скоро да го пази от болести, а при вече болно детенце се пие друго /но не си спомням какво ни изписа нашата докторка зимата  Embarassed/. а ти пии също нещо по-силно - имунобор или нещо такова!

желая бързо оздравяване!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 8 917
Гери до годинка не се беше разболявала изобщо и на годинката на РД направи една ангина, след 40 дни - втора  Rolling Eyes Изследвахме секрет от гърлото - оказаха се коки.Сега е с някаква хрема и от секретите от носа не може да диша - промиване на нослето е решението и премахване на секретите, за да не предизвикват кашлица Peace Бързо оздравяване Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 876
Аз мога да ти дам съвет само за храчките"сополите".В седмия месец на бременноста ми се разболях и запушения нос ми остана докато родих Rolling EyesПроблема беше, че нищо не изкарвах през носа като се издухах ,а някакви страшни секрети се стичаха към гърлото ми и нито можех да преглътна, нито да се изхрача, направо ме душяха SickЕдинственното, което ме облекчаваше бяха чайчетата и  физиологичен р-р, постоянно Peace       
Пробвай, малко по малко ще го облекчът детенцето, като стане непоносим Hug



Извинявам се за гадорийките, ама е спешно Mr. Green

# 7
  • Мнения: 595
Сега е трудно по средатана лечението, но пробвала ли си консултация с хомеопат?
За такива упорити болежки познавам хора дето са много доволни.
После и имунитета сякаш се засилва и не се боледува толкова често.
Успех в борбата с гадните хреми!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Отидете на уши,нос,гърло да не би детенце да има трета сливица,която се възпалява Thinking

# 9
  • видин
  • Мнения: 358
мога да ви кажа, че такъв проблем съм имала  прди много години с двамата ми сина. тогава малкия беше във втори клас, а големия - седмокласник. боледувахме и тримата в рамките на два месеца постаянно. водих ги на многа лекари,но ефекта беше временен. а аз си првеждах самолечение. накрая дори лежахме в детско отделение 18 дни. там постоянно беше на антибиотици , докато му премине и после докато преценят ,че могат да ни изпишат пак се разболяваше. големия през това време си боледуваше у дома. така докато ми издържаха нервите. накрая си излязох от болницата сама. и като спряхме всички видове лекарства - изби дребна шарка, не помня коя точно. оказа се ,че това е било през цялото време, но антибиотиците само са пречели. изкарахме я и тримата за седмица и това беше всичко.
стана много дълго, но с  това мога да ти помогна само.
дано да се оправите скоро.

# 10
  • Мнения: 332
Не се тревожи,минах по този път и стигнах до 8 антибиотика за 10 месеца.Сега да чукна на дърво сме ок.Каквото и да даваш за имунната система ,детето сте си преболедува за да си изгради имунитет.Доста е неприятно.Давай му хомеопатия-осцилококциум по 1 ампулка/на 2 пъти за деня/ на седмица,аз съм доволна. и много плодове.сега поне им е сезона.Не го събирай известно време с деца докато закрепне.Горе главата.целувки от нас

# 11
  • Мнения: 236
Благодаря Ви за съветите и подкрепата!!!
Не знам до кога ще продължи това боледуване и как ще се развие, вече съм отчаяна.

Някой може ли да ми препоръча хомеопат в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт