Добра коэметичка в района на Герена-кв Левски?

  • 910
  • 3
  •   1
Отговори
 WinkПривет мамчета Stop може ли да ми предложите добра козметичка в кв.Левски newsm12 В 7-я месец сьм и ме притеснява наи вече  Weary-бикини зоната.Много ще сьм ви благодарна ако ми препорьчате някоя добра професионалистка Wink -и колко ще ми струва Rolling Eyes
 newsm51 Благодаря ви предварително Wink Ще се радвам ако споделите вашия опит- точно за този момент Blush моля да ме извините ако сам засегнала доста обсьждана вече тема  Embarassed
  Поздрави на всички от мен Stop

# 1
Privet,
Ne moga da ti prepory4am kozmetik v tozi kvartal,no moqt opit s kolamaska po vreme na vtorata mi bremennost e gor4iv. Ot samoto opyvane na kojata okolo slabinite (noseh nisko) ili neprofesionalizma na kosmeti4kata "doprinesoha" za poqvata na vi6nevi petna v bikini zonata i bolki estestveno. Reakziqta na vseki oganizym e individualna, no hubavo da go v ima6 v predvid

# 2
  • Мнения: 583
горещо ти препоръчвам Вили от салон Валентина на ботевградско шосе/блок 2 май беше/.цените са съвсем нормални /5 или 7 лв беше за бикини зоната/. не знам обаче в тази напреднала бременност дали трябва, но ако искаш можеш да се консултираш с нея-за мен тя е професионалист като козметик. аз лично по време на бременността използвах бръснача, защото още не ходех на коло маска.

# 3
  • Мнения: 781
горещо ти препоръчвам Вили от салон Валентина на ботевградско шосе/блок 2 май беше/.цените са съвсем нормални /5 или 7 лв беше за бикини зоната/. не знам обаче в тази напреднала бременност дали трябва, но ако искаш можеш да се консултираш с нея-за мен тя е професионалист като козметик. аз лично по време на бременността използвах бръснача, защото още не ходех на коло маска.

Редовно ходя в салон Валентина при Вили и наистина няма грешка!! Peace
Цените са съвсем нормални, за всичко ми взима 36 лв., а триъгълника го прави много внимателно, нежно и супер-качествено!!! Wink

Общи условия

Активация на акаунт