Джапанки за дребосъците?

  • 2 575
  • 42
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
На каква възраст бяха децата ви, когато за пръв път им купихте джапанки?

Синът ми е на 3 годинки и си мислех да му взема за морето?! Чудя се дали ще ги носи или само ще си хвърля парите на вятъра?

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
Аз взимах не точно джапанки, а от тези, дето са като сандали, но от гума. По-удобни са за тичане, скачане и т.н.

# 2
  • Мнения: 672
Моето момче ( голямото Grinning) е на 3г и с удоволсвие носи джапанки. Най-култов е моментът със събуването им - хвърчат добре Simple Smile.
Първите джапанки бяха на Сандик и не пожела да ги носи,т.к модела е доста тесен. Сега е някакви обикновени , но по-широчки. Носи ги предимно в къщи, на плажа и в банята. За игра разходки не стават.

# 3
  • Мнения: 5 255
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Миналата година и купих джапанки, но с каишка отзад и и бяха много удобни. Тази година е със стандартни, от Метро и малко пристъпва като с плавници...., но предполагам ще свикне, въпреки че не ги носи постоянно, а само на плаж и в банята.

# 5
  • Мнения: 2 125
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.

И нашите са такива, мъжкия вариант естествено и мисля, че са по-удобни от джапанки
mam@ и паркета ни еднакъв Laughing Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
А дали за по-големи момиченца /5г/ са удобни джапанки с разделител м/у палеца и съседния пръст /леле как го описах/. На мен ми се виждат крайно неудобни, но пък са толкова хубави... и се чудя дали да рискувам.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Моят син-големият  е с джапанки между пръста и с ластик отзад и е много добре . Не се чувства неудобно с тях тоест.

# 8
  • София
  • Мнения: 505
Вече трето лято му купувам от тези гумените сандалки и наистина съм много доволна - с тях играе навън и издържат целия сезон въпреки, че изглеждат доста "лефтерни".

Питам за класическите джапанки, защото ми се струват по подходящи за плаж - като се напълнят с пясък по бързо и лесно могат да се изтръскат, т. като няма да се налага, да се разлепват и залепват лепките. А и за банята при къпане мисля да ги ползвам - досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
В момента на пазара има от тези, които според мен са подходящи  Peace



Цената варира около 14-17 лв. Има ги в спортните магазини.

мдаа, такива бяха на Ади миналата година, тази година пак купих от бразилските, но без лепки, като чехли са, как не мога да ги покажа smile3538

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
А дали за по-големи момиченца /5г/ са удобни джапанки с разделител м/у палеца и съседния пръст /леле как го описах/. На мен ми се виждат крайно неудобни, но пък са толкова хубави... и се чудя дали да рискувам.

Лекси и аз това се чудя - дали да рискувам. Щерката ги обува в магазина и твърди, че са удобни, но аз си знам как после започват да убиват и ще откаже да ги обуе. За сега им се любувам само.

На малкият съм купила тип сандал. Едва ли ще му е удобно с традиционните джапанки(и аз не мога да тичам с джапанки, защо да го мъча).

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.

Малко ОФФ:
Това е много хитро за малки деца. Не се бях сетила.
В къщи обстановката е позната и по-трудно се случват инциденти(горе-долу сме подготвени и знаем от кое да предпазим), но на почивка не е точно така.Наши братовчеди миналата година заведоха сина си(колкото нашият на море) и докато го къпят в банята детето се подхлъзва и си беше срязало бузата(до костта) на ръба на душ кабината.

# 12
  • Мнения: 987
досега го къпя като на пода слагам една хавлиена кърпа, за да не се подхлъзне.

и ние така се кьпем от половин година.

а иньче имаме и ние от тези гумените сандалки , и са идеални за море и басейн.

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
Няма ли да е по-удобно, ако сложите в банята от гумените постелки, които са точно с това предназначение. Ние сме с такава и проблем досега не сме имали. Общо взето джапанките ги ползвам само, колкото да вземе разстоянието стая-баня и обратно.

# 14
  • Мнения: 2 125
Леля Ог ме изпревари  Peace
Те са най-удобни - залепват за плочките и няма проблем под душа Hug Продават се на метър (цената беше около 10-12 лв/л.м.)

Общи условия

Активация на акаунт