Седмичката 19-25.06 - Скара, бири и оркестъра да свири!

  • 2 546
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529
Здравейте девойки. Много усмивки ви желая тази седмичка.  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 029
Страхотно име, какич! newsm53
Желая ви хубава седмичка, мацки!

 newsm51

# 2
  • Мнения: 553
И от мен хубава седмичка на всички  Hug

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравейте и от гореща Враца.
Аз днес си правя профил на глюкозата, ако може малко да ми стискате палци моля. Опитвам се да не мисля за това и успявам, но ми  доста притеснено.
Сутринта излизах на кафе с няколко момичета от Зачатие от Враца и си прекарах много добре, дано да ми окаж еположително въздействие на захарта  Wink
Иначе вече се готвя за концерта и загрявам слушайки депеш о йееееее newsm44 newsm44

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубава седмичка и от мен, момичета Grinning.

Аз съм много доволна, защото днес бях на плуване /е, в малко ранен час - 7 ч./, но пак е нещо. Почти година не бях ходила, но сега пък реших, че като ще ме отлагат за септември, мога да рискувам. А и съм дебела, така че си се наложително...
Не мога да си припомня колко дни след спирането на мервалона трябва да ми дойде... Май почнах да го взимам от 4-ти ден от цикъла, спрях го преди два дни и съвсем се обърках...

Ва, ще стискам силно Grinning

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Иха Лекси идеята за плуване сутринта е невероятна. Защо не съм и аз в София щяхме да плуваме заедно Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Абе, Ва, на мен хич не ми харесва идеята да ставам в 6 ч и полузаспала да се бухам в ледени води, ама просто няма кога Laughing... и няма как защото съм толкова обездвижена и дебела, колкото никога не съм била Sad.
Иначе, ако наминеш насам, с удоволствие ще направим едно съвместно плуване Wink

# 7
  • Мнения: 740
Момичета, здравейте и от мен!
Току що се връщам от цветна снимка.
Нека с моя хубав резултат дам положителен тласък на седмицата - аз съм горд собственик на две идеално проходими тръби, въпреки хламидиите newsm47
За всички които искат подробности за процедурата - готова съм да отговарям

Само да добавя - миналата седмица помолих за хубаво име на седмичната темичка - да ми е на късмет - Е КАКИЧКА благодаря ти от сърце!!! newsm51

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 14:22 от Simma

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Браво Симма!
Сега само напред

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Хубава седмичка и от мене момичета!

Сима честити ти проходими тръби Wink

# 10
  • Мнения: 4 017
Сима, браво, хайде скоро да си още по-щастлива и да докладваш за двете чертички Hug

# 11
  • Мнения: 553
Ва, стискам палци за профила  fingerscrossed

Сима, честити ти тръби  Simple Smile. Хайде скоро и с друго да се похвалиш  Wink

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ва, стискам много силно палци да знаеш.
Лекси, браво на теб за плуването, ето на това му се вика воля.На мен морето ми е до дупето, а ме мързи да ходя Embarassed
Сима, миличка честита ти радост, хайде в скоро време да има още по- голяма  EFP preggo  ylinfant

На всички други весела и спорна седмица.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 320
Ва, стискам силно палци!
Сима, честити ти тръби! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 376
Честита нова седмичка и от мен!  bouquet

Сима, честит чудесен резултат от снимката  Party В скоро време дано ни зарадваш и с други хубави неща Peace

Ва, стискам ти палци за глюкозата Praynig

Моята лелка дойде вчера. Най-после нов цикъл - нов късмет Wink

Общи условия

Активация на акаунт