за хомеопатията

  • 855
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте,
Днес ми дадоха координатите на д.р Гълабов (пазара на Иван Вазов), който се занимава с хомеопатия. Ние сме с лявостранна хемипареза. Чудя се дали да направим една консултация с него. И много ме е страх да се доверявам на такива лекари, не че имам някакъв опит стях. Ако някой е ползвал такива услуги да ми дфаде малко инфо.
Благодаря ви   bouquet Heart Eyes

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Аз например ти гарантирам за д-р Атанас Гълъбов  Grinning Peace

# 2
  • Мнения: 3 537
Че той не е ли най-добрият в България? newsm78Аз имам негова книга.

# 3
  • Мнения: 4 414
ами нещо напоследък много се оплакват от него...аз нямам опит...в дир-а има клуб хомеопатия. ако искаш питай и там

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
ами нещо напоследък много се оплакват от него...аз нямам опит...в дир-а има клуб хомеопатия.

 - визираш Fire Walker  и изфабрикувания от гадното и съзнание долнопробен - за авторката му - "Черен списък на хомеопатите в България"
 
 - само че тя скоропостижно се прекръсти и ако кликнеш на Fire Walker  - отговора е:

Цитат
Профил за Fire Walker :
Не съществува такъв потребител в нашата база от данни...

# 5
  • Мнения: 1 655
Носи му се лоша слава напоследък, и не заради модераторката на клуб Хомеопатия или черния списък.
По-добре се ориентирай към друг хомеопат.

# 6
  • Мнения: 4 414
- визираш Fire Walker  и изфабрикувания от гадното и съзнание долнопробен - за авторката му - "Черен списък на хомеопатите в България"
 
не визирам модераторката/за мен тя си е ОК/, нито въпросния черен списък....дори тук в здравния имаше недоволни...
а ти на основата на какво гарантираш?!

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Познавам го лично  Peace

 - Светла 1 и  agneshka, какви са отзивите за него в този форум, наистина не знам.



 

# 8
  • Мнения: 4 414
не съм искала да се заяждам. просто споделих това, което съм чела и ми е направило впечатление. нямам личен опит и не бих си позволила да давам мнение.
ето едно мнение от пациентка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110856.msg2395933;topicseen#msg2395933
ето и други тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10357.msg170769;topicseen#msg170769
успех!

# 9
  • Мнения: 1 655
Познавам го лично  Peace

 - Светла 1 и  agneshka, какви са отзивите за него в този форум, наистина не знам.
Отзивите са, че е започнал да изписва комбинирани препарати. И това не от един или двама анонимни пишещи, познавам и лично няколко негови бивши пациенти.

# 10
  • Мнения: 14 654
аз мисля, че една консултация по никакъв начин няма да навреди. ще се запознаеш с лекаря, ще видиш дали отговаря на твоите изисквания, едни може да са недоволни, други доволни, веднага ще разбереш дали изписва комбинирани препарати. според мен- да направите консултация

то пък и прочутата вилма, която е много хвалена от едни, напоследък е наплюта от други, така че не се знае, не се знае

# 11
  • Мнения: 1 655
Термина 'консултация' не ми се връзва с хомеопатията. Мисля си, че дори и да посети даден хомеопат, ако човек не е запознат с хомеопатията, няма как да разбере дали хомеопата работи по съответните канони. За това е най-добре да се довери на отзиви от пациенти на дадения хомеопат.

# 12
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Термина 'консултация' не ми се връзва с хомеопатията.

 - по-точно термина е: Хомеопатично интервю Peace

# 13
  • Мнения: 4 414
отзиви има всякакви за всеки...аз се предоверих на блестящите отзиви за един гинеколог и детето ми си понесе последстията...така че иди, виж, но внимавай... и после сама ще прецениш  bouquet
успех!

Общи условия

Активация на акаунт