Санаториум

  • 1 577
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Някой ходил ли е на санаториум в Павел баня и може ли да ми каже каква е процедурата? Личния ми лекар се оказва, че не може да ми даде много информация, а от самия санаториум са още по-пестеливи откъм обяснения. И в НОИ ходих - там ми дадоха един лист да си чета и  единствено разбрах, че трябва да се обадя да си направя резервация първо в санаториума. Там пък ми казаха, че първо личния лекар трябва да ми даде направление, да им го изпратя и те щели да ми върнат резервацията. Трябвало да им пратя оригинала?! А в НОИ ми казаха да им занеса копието и оригинала, заедно с резервацията, служебна бележка, ЛАК и изследвания..... Съвсем се обърках, честно.......

# 1
  • Мнения: 1 517
I az iskam da zaveda moite na sanatorium, no izob6to ne znam ot kade da tragna newsm78Pitah li4nata, tia ni6to kato horata ne kaza Thinking

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И аз рових в нета по темата дано това да ви свърши работа
http://pirin.journey.bg/00100003.htm
Ако си подготвите по4ивка на санаториум пишете за знаем как става

# 3
  • София
  • Мнения: 11 116
Наистина е сложно, майка ми ходи всяка година на Павел Баня, много е хубаво там !
Накратко, трябва ти направление от гжи пи-то за спецялист, а от спецялиста направление за санаториума ! И всичките ти изследвания ...
Резервации се правят в някаква тур. фирма на Позитано, ако те интересува ще питам за подробности !  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Много мъгляво ми звучи цялата работа. Сега проучвам още въпроса и обикалям между личния ми лекар, НОИ и се обаждам в Павел баня, но каква е точно последователността от действия все още не ми е ясно...

Общи условия

Активация на акаунт