Въпрос за диета и кърмене

  • 380
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Някой може ли да ми прероръча някаква диета  при положение че все още кърмя

# 1
  • Мнения: 2 897
Не е препоръчително да се правят диети по време на кърмене,особено ако бебето е предимно на кърма NaughtyМайчиният организъм има нужда от абсолютно всички хранителни съставки,за да папка и бебчето smile3504а диетите все изключват някои от тях,освен това нали знаеш,че образуването на кърмата е процес,който изисква голямо количество енергия и ако едновременно с това организмът е подложен на глад и стрес от гладуването...то ще стане една...
Аз например все още кърмя и си ям всичко,но до 19h-не знам дали е от това,но за  последните няколко седмици позагубих някоя друга обиколка Rolling EyesОсвен това предимството,според мен в моя случай е,че от доста отдавна имам изграден режим на хранене и съм поддържала все едни и същи килограми....
Съветвам те да изчакаш малко с диетата,просто можеш да ограничиш сладкишите,тестените изделия(ако ядеш бял хляб го замени с пълнозърнест),яж по-често и по малко,движи се повече(не е задължително да е фитнес на всяка цена и разходките с количката вършат много добра работа),така постепенно ще си решиш проблема и то трайно Simple Smile
Желая ти успех newsm10

Общи условия

Активация на акаунт