Отговори
  • Мнения: 462
Момичета, искам да ви пожелая една вълнуваща седмица, лишена от негативни емоции и каквито и да било болести...и ви обещавам, че ако тази седмица пак има толкова лоши новини, колкото през предните две ще забравя да откривам седмиците аз Sad ... не че ми се иска де Wink
Искам тук да пожелая успех на новото начинание за проекта, защото ако си спомням правилно това е решаващата седмица. Момичета, стискам палци проекта да успее, защото това ще бъде едно добро начало...
Стига съм бъбрила, че аз като взема думата, май забравям да я пусна Wink

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Успешна седмица и пиша, защота казват, че имам лека ръка и нося много късмет.
Та желя много ама много късмет на всички.

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здраве и щастие, другото се постига с труд и малко късмет
целувки на всички майки и деца
желая сили на уморените и вяра и надежда за подобрение!
както и решение на проблемите, отговори на въпросите и добри хора да помагат в трудните моменти

# 3
  • Мнения: 2 327
Весела седмица и то мен Simple Smile
За мен тази седмица е много специална - малкия ми мъж ще навърши годинка Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 883
Весела, слънчева и гореща седмичка от мен!

Ще започна лаконично, че да не развалям усмихнатото начало на седмичката, пък по някое време ще се включа с моите си проблеми..

# 5
  • Мнения: 2 116
Успешна седмица и от мен!    bouquet
 Ние сме малко болни  Tired , но се надявам да не става по-сериозно!   Hug Караме със запусен нос и лека кашлица! Дано се размине!  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Хайде и аз да се разпиша GrinningВесела седмица и от нас.Само хубави неща да се случват тая седмица!Момичета,как е времето в Софийско,че тука е една жега?!Ние вече излизаме най-късно в 9 сутринта и към 11 сме вкъщи,че иначе има опасност да се опечем...айде,то от мене има много какво да се топи Mr. Greenама децата направо умират от жега.

# 7
  • Мнения: 3 537
И при нас е голяяяяма жега! ConfusedСамо за море си мисля от как ни хванаха жегите. LaughingДа мине тази неделя кръщенето и почвам да правя планове за почивката.Май съм понапълняла и не знам дали ще ми станат банските. GrinningНикога не съм била на бунгало и ми се иска тази година да отидем някъде на бунгала. Simple SmileСестра ми се премести в София ,от днес започна работа  и по-нататък може да дойдем,когато имате среща.Вече имам подслон,само дето може и да се изгубя из Софията,че хич не съм наясно с кварталите. hahahaЗнам само Красна поляна,защото живях там един месец,когато се навирахме в барокамерата . Mr. Green

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И в Пловдив е жегаааааа  Sunglasses но аз я предпочитам пред студове и дъждове.
  Много съжалявам, но в събота не успях да се видя с Мая - нямаше как да се измъкна от работа  Confused

   
......... пък по някое време ще се включа с моите си проблеми..

  Включвай се, де, началото на седмицата вече мина, така да се каже... поне да ти олекне!

# 9
  • София
  • Мнения: 9 826
Хайде малко весели снимчици от Плевен. Wink
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16742&AlbumId=51364

# 10
  • Мнения: 3 698
Началото на темичката малко като прогноза за времето.Да допълня, в Кюстендил също е горещо .Хубава седмица на всички!

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Мая, какво стана със снимката от обучението? Прати ми я на мейла, аз ще я кача някъде или направо във форума.
ljuboznatelna@abv.bg

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
Добра и спокойна седмица и от мен  Hug   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 333
Успешн аседмица и от мен !
Нека всичко с което се захванем да доведем до добър край!
Нека за здрави и спокойни децата ни, нека спинкат хубаво и да се не ги хваща никакъв летен вирус!

# 14
  • Мнения: 644
Весела и слънчева седмица и от нас    bouquet
Скоро не съм писала,но не ми остава време,за съжаление Confused
с нас всичко е наред,Ивета ходи на ясла за по един час-малко време,но все от някъде трябва да се започне,нали искам от септември да я оставям по цял ден Hug
Днес в яслата едно от децата имаше р.ден и беше много весело.То не бяха подаръци,песни пяха..Игра голяма падна.Абе добре ни започна седмицата.
Дано и вашата да е такава   newsm51

Общи условия

Активация на акаунт