Басеини в София

  • 38 189
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
Предполагам,че питаш за плаж с басейн.В близост до зоологическата се намира плаж"Леда".Има два басейна единия от които е по-плитък и става за деца.Входа беше 5 лв.,но тази година още не съм ходила .Чист е и няма мургави събратя.На мен много ми харесва там  Peace

Хммм,добре но каде точно се намира този басейн??Каде до зологическата градина ? И колко са дълбоки басейните ???

Ами големия си е дълбокичък към 2 м.може да е и 2 и нещо.Намира се между зоологическата и  завода за безалкохолни в една пряка -преди имаше рекламен трансперант .

Мерси много.А да знаете колко е входа??

# 16
  • София
  • Мнения: 6 950


Мерси много.А да знаете колко е входа??

Незнам,тази година не съм ходила   Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 9
tozi basein leda si e super malak  ne stava za pluvane i  e mnogo plitak .neshto podobno na baseina spartak samo 4e e po razdvijen . za predpo4inatane e baseina na dianabad-tam pone ima kade da se vratnesh.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Някой има ли отзиви за "Варадеро"?

# 19
Днес ходихме на басеин Леда. За мен е изключително приятно място за семейство с дете. Наистина басеина е не много голям, но това е единствения недостатък. Удобно е за детето, дълбочината е от 1.50 - до 2.50 в другата част, има детски басеин с пързалка, мъничко джакузи...Съответно водата успява да се стопли - не е като в четириметров басеин.
Цената е 6 лв., с включени шезлонг и масичка. Дете от 6 до 12 г. - 3 лв.
Днес в 11 часа почти нямаше свободни два шезлонга един до друг (на този басеин пускат хора докато се запълнят шезлонгите).
Аз го препоръчвам на майки с дете. Когато с моя син ходим на Дианата треперя непрекъснато, макар че моя хлапарак може да плува.

рр. Голямата бира е левче Simple Smile)

# 20
  • София
  • Мнения: 6 950
tozi basein leda si e super malak  ne stava za pluvane i  e mnogo plitak .neshto podobno na baseina spartak samo 4e e po razdvijen . za predpo4inatane e baseina na dianabad-tam pone ima kade da se vratnesh.
Ми зависи кой какво си търси,ако искаш да плуваш цяла дължина 25м. там не става ,но аз като съм на плаж влизам да се разхладя и да направим една водна топка примерно , а за плуване нямам и сили понеже жегата ме е уморила  Sunglasses

Днес ходихме на басеин Леда. За мен е изключително приятно място за семейство с дете. Наистина басеина е не много голям, но това е единствения недостатък. Удобно е за детето, дълбочината е от 1.50 - до 2.50 в другата част, има детски басеин с пързалка, мъничко джакузи...Съответно водата успява да се стопли - не е като в четириметров басеин.
Цената е 6 лв., с включени шезлонг и масичка. Дете от 6 до 12 г. - 3 лв.
Днес в 11 часа почти нямаше свободни два шезлонга един до друг (на този басеин пускат хора докато се запълнят шезлонгите).
Аз го препоръчвам на майки с дете. Когато с моя син ходим на Дианата треперя непрекъснато, макар че моя хлапарак може да плува.

рр. Голямата бира е левче Simple Smile)

Завиждам ви , ние май тази година ще пропуснем това удоволствие  Tired

# 21
 a q mi obqsnete samo kak se xodi do baseina leda s koi reis i kade slizash i taka natatuk pls

# 22
  • София
  • Мнения: 11 116
Някой има ли отзиви за "Варадеро"?

Миналогодишни отзиви, много добри  Wink
Тази година още не съм го посещавала, но имам намерение ...

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А някой ходил ли е тук?
MAXI Воден Свят

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
м_е_р_и, не съм била лично, но казват че било страшно готино и адски скъпо  Money

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
м_е_р_и ходила съм само в ресторанта към комплекса - басейна и всичко около него беше много добре изглеждащо...

Много искам и аз отзиви за басейна и то основно за това населено и е или не през уикендите? Предпочитам да дам малко повече пари, но да не съм в 'центъра на купона'  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 802
жгмъц, пиши отзиви от Варадеро като го посетиш! Аз съм чувала само хубави неща, но все пак пресни новини ще са ми добре дошли!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 981
Някой има ли отзиви за "Варадеро"?
В момента Криси е там с една приятелка,като се върнат ще ги разпитам подробно.
Доколкото знам входа за големи е 5 лв. за деца 3 лв.Не знам дали чадър и шезлонг се включват във входа.Събота и неделя е лудница,но през седмицата е поносимо.Не разрешават да се внасят вода,солети,бисквити - нищо за ядене и пиене.По-късно ще се включа с цените.

# 28
  • Мнения: 651
Тази година имам едно ходене на Белчин бани...отзиви:
- на 30-40 км от софия е;
- забравих колко беше входа ама май нещо си от рода на 2-3 лв;
- тревата е обазпаразитена;
- водата топла; 1 голям и един детски басейн; пързалка - 30 ст.!!!!
- кухнята ставаше /барбекюто поне  Grinning/
- шезлонгите са кът.

Покрай басейна в началото на Банкя само минахме..отзиви:
- Няма да отида.
Басейна в центъра на Банкя това лято е в ремонт.

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Люлин Бийч
бул. Дж. Неру 30 (кв. Люлин 6)
тел. 925 06 74, 09:00 – 19:00
3 басейна – голям, детски, с изкуствени вълни, плажен волейбол
Вход – 5 лв. (включва шезлонг и чадър, количествата са ограничени)

коригирам :
През седмицата 3 лв. за деца , 4 лв. за възрастни, 2 лв. шезлонг , чадър безплатен / ако има/...
събота и неделя цените са по-високи, ама ние не ходиме тогава , защото е претъпкано!!!

Общи условия

Активация на акаунт