заигравка

  • 1 802
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 016
някой дали знае как това нещо винаги познава newsm78  Party  newsm78

http://www.zaigravka.com/orakul/

# 1
  • Мнения: 1 181
всичко тук се оказа математика. Бухтичка много добре го беше обяснила в една тема, но сега не мога да я намеря.

# 2
  • Мнения: 3 457
досега нещо не ми се получаваше-ама сега срана Mr. Green

# 3
  • Мнения: 747
Kаква математика, на компа нищо не съм му казвала- е как от толкова символи, точно моя? Чувствам се като очарован глупак Joy

# 4
  • Мнения: 747
Освен по някакъв начин програмата да улавя и проетира въображаемата картинка, но пак си изглежда трудно смилаемо като идея newsm78

# 5
  • Мнения: 5 299
Я, па тва мноу странно верно Shocked

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 44 016
Шехерезада - хаххаха тъкмо и аз го бях намерила след като прилежно прочетох 40 стр публикации на бухтичка - ама умното си е умно, браво на момичето, че се е сетило Wink

та сори че съм повторила и потретила темата, но не знаех как точно да търся за отговора Wink

# 8
  • Мнения: 100
Добре че се яви обяснението, че бях извадил тефтера с мейлите на познати и бях стигнал почти да 30 човека. Сега си мисля колко силно съм искал да ми се сбъдне желанието. Малко ми е гадно.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 016
Добре че се яви обяснението, че бях извадил тефтера с мейлите на познати и бях стигнал почти да 30 човека. Сега си мисля колко силно съм искал да ми се сбъдне желанието. Малко ми е гадно.

хахахахаа - кво желание бе човек - хрумката е яка Wink

# 10
  • Мнения: 100
"Изпратете тази страничка на 10 свои приятели и желанието ви ще се сбъдне!"

Е така пише най-отдолу, и аз се хванах. Скоро така лесно не съм се лъгал.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 016
при мен не пише такова нещо, ама щом се връзваш мн неща мога да ти пратя да си изпълняваш желания разпращайки ги - ама освен загубеното ти време надали др ще стане реалност...

# 12
  • Мнения: 100
Вече ми е забавно. Един познат преди малко ми звънна и упорито ми обясняваше че това нещо му следи погледа. И как резултатите били други като не гледа в долните символи. Утре щял да пробва с друг монитор. Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 44 016
Вече ми е забавно. Един познат преди малко ми звънна и упорито ми обясняваше че това нещо му следи погледа. И как резултатите били други като не гледа в долните символи. Утре щял да пробва с друг монитор. Joy

хихиххихихи - ми секи луд с номера си Wink

# 14
  • Мнения: 1 384
абе не знам как става точно, но два пъти се получава 1 път не познава  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт