Всичко свърши

  • 7 322
  • 46
  •   1
Отговори
Няколко години семеен живот, дете на годинка и дойде края. Тази нощ го хванах Cry
Толкова ми е болно, тъжно, объркано и ме е страх. Страх ме е какво следва от тук на татък. Страх ме е дали ще се справя....а го обичам, много го обичам. А до преди часове всичко беше ок.
Незная на къде да хвана, не че ако знаех на къде щях да тръгна, ами детето, само ли да го оставя, а така искам да избягам, да изчезна за известно време, просто да ме няма.
Защо трябва да съм олкова ранима и всички гадости на този свят да се изливат върху мен.
Нетърпимо е, толкова боли, че нямам думи да го опиша......
И какво аз плача, а него го няма. Искам да спра, а не мога. На всичко от горе мисля за шибаните запетайки, които пак не са си на мястото.
Всичко отиде по дяволите, за секунди се срина. Искам да върна времето на зад и да не се бяхме срещали с него. Искам си живота отново, но искам и него.
Убииствено е, непоносимо поне за мен.
Не искам съвети, просто споделих, но не ми олекна....все още боли

# 1
  • Мнения: 7 430
Мила Ана, съжалявам за всичко, което се е случило Hug
...животът ни поднася постоянно някакви изпитания..

Мислиш ли, че е невъзвратимо - все пак всеки допуска грешки.
Не мисли сега - дай си малко време и тогава взимай решения..

Пожелавам ти късмет и те прегръщам силно Hug

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
О, мила, много тъжно ми стана докато четях... Sad
съжалявам че така са се развили нещата...
но наистина- мислиш ли че това е краят, защото често една изневяра не означава че мъжът до теб не те обича, понякога така се случва...просто това им е в кръвта на повечето мъже...
защо не поговорите, да си изясните нещата...
Пожелавам ти много щастие и успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 953
ей,не се обезкуражавай.има много по-лоши неща.това не е необратим процес.изяснете случката,поговорете и може да има и промяна.понякога е нужно да се случи за де се събуди човек от съня в който се носи.защото заприличахме на роботи-работа,в къщи и обратно.напрежението избива някъде  и може би при вас .....Не слагай край така изведнъж.пък има и една дума ПРОШКА-виж какво може да се получи с нея.Успех.  bouquet

# 4
Благодаря ви момичета. До сега винаги съм била крайна, трудно прощавам, а и да простя ще го натяквам....не зная.........
Благодаря ви

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не знам... Съвет от страни е лесно да се дава.
Но ако толкова много го обичаш... Не можеш ли да простиш? Намери сили в себе си да продължиш, ако не можеш да простиш. А ако решиш друго- сили да простиш от цялата си душа и да не натякваш. Защото в един момент нещата могат да се обърнат.

# 6
  • Мнения: X
Съжалявам за случилото се! Не знам аз как бих се чувствала на твое място, а и честно казано никак не искам да разбирам.

Но...в момента си подложена на изключително силни емоции, не можеш да разсъждаваш трезво, объркана си. Моля те, събери сили и си наложи сама на себе си да не взимаш радикални решения сега. Помисли няколко дни, успокой се...събери сили. Поговори с някой на когото имаш доверие, опитай се да погледнеш ситуацията отстрани.

Пожелавам ти много сили и себеуважение и с достойнство да излезеш от ситуацията.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ани,силно те прегръщам Hug!
Надявам се нещата да си дойдат на мястото и ти пак да си щастлива.Знам че много боли,но нали знаеш-времето лекува всичка.Просто сега трябва да го изстрадаш,плачи,викай,прави всичко от което ще ти олекне.Малко по малко болката ще отшуми и ще можеш да прецениш трезво ситуацията.Успех,мила, и кураж!

# 8
  • София
  • Мнения: 498
По-добре изяснете нещата ..... понякога хората имат нужда от почивка един от другн някак нещата се пренасищат понякога .... аз преживях такова нещо преди време - направо беше голям кошмар...но времето лекува всяка болка. Гледай смело напред. Успех мила ! Може пък нещата да се развият по съвсем друг начин.

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Уф, че гадно, стана ми много мъчно докато четях  Confused
Пожелавам ти много сили за да преодолееш мъката и болката   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 15 435
Съжалявам за това което ти се е случило, но живей и се радвай напук на него. Знам защо ти го казвам. Преживяла съм същото.

# 11
  • Мнения: 2 237
Много съжалявам,знам какво ти е ....Много боли,когато единия обича повече от другия,а този друг не прави нищо по въпроса Close
Имаш подкрепата ни,не се предавай !

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
 spokoЧакай малко сега, не бързай с решението.Дай си време - пореви си, попсувай го, набий го, натяквай, един ден ще се събудиш и ще разбереш, че ти е минало Simple SmileАко се обичате/взаимно - не само ти него/, ще намерите път един към друг Peace

# 13
Безмислено е да ти казвам колко много съжалявам, това няма да ти помогне...Намери сили, колкото и да боли, но първо виж до колко е истина. Казваш хванала си го, как, с кого, на калъп ли, в нета ли...това са различни неща. Първата реакция не е най-адекватната, знаеш ли колко грешки съм направила и аз така като теб, реагирайки първосигнално. Може да не е нещо сериозно, може да е еднократно, виж как ще се държи той и тогава вземи решение. А това , че те боли е нормално, няма и да спре изведнъж ...Кураж   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 792
   Гадна случка, ужасно е да те наранят така, ако наистина можеш усамоти се за няколко дни, ако няма на кого да оставиш детето, вземи го със себе си, но се махни и си дай време да премислиш нещата  и да организираш мисълта си.
 

Общи условия

Активация на акаунт